× بستن منو
همه باهم به پیش برای پیشگیری
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

بهنام دهش‌پور، سرمایه ملی و اجتماعی

موسسه خیریه بهنام دهش پور
مراسم افطاری موسسه خیریه بهنام دهش‌پور با حضور هنرمندان، داوطلبان، مقامات و مسئولان بیمارستان شهدای تجریش و البته خیرین بزرگواری که در طول سال همراه و یاور این موسسه مردمی هستند، برگزار شد.
بخت تماشای فرایند آماده سازی این مراسم به هرکسی دست نمی دهد، داوطلبان با شوق و ذوق فراوان در حالی‌که کوچکترین تردیدی در غلظت نور و امید و موفقیت ندارند، وارد این عرصه می‌شوند؛ لباس‌های هم شکل این جوانان عاشق و خیرخواه نشان از یک موضوع بسیار مهم دارد و آن این که اینجا همه مثل هم هستند و حتی تقوای متمایزکننده نیز در این عشق بازی بین لبخند همه داوطلبان حل و ناپدید می‌شود.
همه یکی هستند و آن یکی در حالی‌که دست بهنامی خود را تکان می‌دهد، به خیرین خیر مقدم می‌گوید و برای نشستن بر سر سفره افطار، هدایتشان می‌کند.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
گل آرایی این مراسم از ویژگی های جالب آن بود، عطر و زیبایی گل‌ها از ورودی سالن تا روی میزها چشم‌نوازی می‌کرد و مصداق زیبایی بود. داوطلبان کم کم آماده انجام وظیفه می‌شدند و بخصوص دوستان بخش تدارکات مثل همیشه خستگی چند ساعت کار خود را زیر لبخند تر و تازه خود پنهان می‌کردند.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
صدا تست می‌شد، تصویر هم، نور هم، همه چیز مهیای یک مراسم خاطره‌انگیز بود که انگار هر سال برای اولین بار است که آن را تجربه می‌کنیم، کم کم ایمان هم تست شد و خیالمان که از همه چیز راحت بود، دستور به آغاز مراسم داده شد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

پخش فیلم کوتاهی از مراسم افطاری سال گذشته، برای همه داوطلبان خاطره‌انگیز و جالب بود، مجری برنامه پشت تریبون آمد و این‌گونه آغاز کرد: بزرگ بود، و از اهالی امروز بود و با تمام افق‌های باز نسبت داشت و لحن آب و زمین را چه خوب می‌فهمید. صداش به شکل حزن پریشان واقعیت بود و …..
یک لحظه با هم شک کردیم نکند سهراب هم بهنام عزیز ما را می‌شناخته، بعد از این شک نابجا شرمنده شدیم، معلوم است که همه آب‌ ها، همه روشنی‌ها، بهنام ما را می‌شناسند.
دستهاش هوای صاف سخاوت را ورق می‌زد …….
از مادر عزیز بهنام و بهنامی‌ها تشکر و دعوت شد تا برکت مراسم باشد و برایمان از قهرمانش حرف بزند، خانم دهش‌پور البته مثل همیشه در مهار بغض ریشه‌دارش ناتوان بود و خیلی سریع به سخنان خود پایان داد.
مجری برنامه ادامه داد: بهنام یک سرمایه ملی و اجتماعی است، در این سرمایه آن‌چه که اهمیت دارد، خواست مردم است.
مردم می‌خواستند که بهنام دهش‌پور باشد و بهنام دهش‌پور  بماند، این سرمایه امروز متعلق به فرداست، این میراث ارزشمند باید به درستی به نسل آینده منتقل شود.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
پاشای عزیز، هنرمند دوست داشتنی و داوطلب ارزشمند موسسه خیریه بهنام دهش‌پور  پس از آن روی استیج آمد و از جان مریم به آهنگ زیبای «اراده» رسید که به صورت اختصاصی برای موسسه بهنام دهش‌پور تنظیم و تهیه شده است.
«تو نمیتونی ببازی، تو که محکومی به بردن…»
موسسه خیریه بهنام دهش پور
در بخش دیگر این مراسم، گزارشی از بخش خدمات حمایتی موسسه خیریه بهنام دهش پور توسط نماینده این واحد در خصوص حمایت موسسه در سال ۱۳۹۶ از بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنها در واحد های مددکاری، هزینه تحصیلی (یاران بی بی گل)، کتابخانه کودکان، دارو های اهدائی،  نقاهتگاه (همراه سرا) ، توزیع تغذیه رایگان و آمار پذیرش مربوط به بخش رادیوتراپی انکولوژی بیمارستان شهدای تجریش و بخش انکولوژی بیمارستان امام حسین (ع) ارائه شد.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
به کمک خیرین و نیکوکاران بزرگوار در سال۱۳۹۶ توانستیم با صرف هزینه ای بالغ بر ۶۷ میلیارد ریال در جهت حمایت از بیماران و خانواده آنها تاثیر گذار باشیم. این هزینه ها از طریق:
 • کمک‌های نقدی و غیر نقدی  و نذورات خاص
 • مشارکت در فراخوان های اعلام شده از طریق فضای مجازی
 • همکاری به عنوان حامیان حقیقی و حقوقی در قالب مسئولیت های اجتماعی
 • سفارش تابلوهای یادبود
 • توزیع قلک‌های بهنام ( به صورت فردی و یا برای شرکت ها و مدارس و …)
 • برگزاری طرح های درآمد زا ، بازارچه های خیریه ، نمایشگاه ها و برنامه های فرهنگی و هنری
 • نگارخانه موسسه خیریه بهنام دهش پور (گالری بهنام)
 • اهدای دارو، تامین کالا و تجهیزات مورد نیاز مصرفی و درمانی
 • تامین منابع و تجهیزات و مشارکت در اجرای پروژه­های نوسازی و ساخت فضاهای مورد نیاز درمانی
 • عضویت و همکاری داوطلبانه درکلیه فعالیت های موسسه
 • برآورده کردن درخت آرزوها
و سهیم شدن شما خیرین و نیکوکاران تامین شده است.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
در ادامه مجری برنامه از یک ویژگی مهم موسسه خیریه بهنام دهش‌پور سخن گفت و تاکید کرد: تمام اعضای هیات مدیره موسسه بهنام دهش پور، داوطلب هستند و داوطلبانه در این عرصه تلاش می‌کنند.
در ادامه خانم رضایی، مدیرعامل موسسه پشت تریبون آمدند و از خیرین و داوطلبان تشکر کردند. ایشان بر این نکته تاکید داشتند که از ۱۰۰ درصد هزینه در بخش دارو و درمان، بخشی با مشارکت خود بیمار، بخشی با مشارکت انواع بیمه‌ها، بخشی با مشارکت معاونت غذا و دارو، بخشی با مشارکت سایر موسسات خیریه و بخشی نیز از تخفیفات مددکاری بیمارستان‌های دولتی فراهم می‌شود و کمکی که خیرین می‌کنند به قسمتی تعلق دارد که دیگر واقعاً در توان بیمار نیست.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
جمع داوطلبان تحت مدیریت و هدایتگری خانم خوشخونژاد تجربه‌ای دیگر را رقم زدند که بدون شک در فرایند خدمت‌رسانی به بیماران و مددجویان بی‌تاثیر نخواهد بود. نظم حاکم بر این مراسم علل مختلفی از جمله مدیریت درست مراسم داشت و در کنار آن می‌توان به تجربه تیم داوطلبی و هماهنگی و روحیه بالای کار تیمی اشاره کرد.
شاید نقطه قوت و مهم این مراسم نیز حضور گروه همسرایان امید بود که در بین خود، جمعی از عزیزان بهبودیافته را جای داده بود. اجرای چند ترانه زیبا در سالن برای همه داوطلبان و خیرین گرامی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور ارزشمند و تحسین برانگیز بود.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
شب زیبای رمضانی، مراسم باشکوه افطاری سال ۱۳۹۷ در جمع فرشتگان روی زمین این بار هم به خوبی خلق شد و در لباس خاطره‌ای زیبا و ماندگار در ذهن همه بهنامی‌ها آرام گرفت.
حلوای عقاب و کشت و صنعت روژین حامی برنامه و گل کلاسیک و تشریفات ژمیس حامی برگزاری این مراسم بودند.
موسسه خیریه بهنام دهش پور

 

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

جشنواره نوروزی 1398

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
 • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
 • تلفن : 22718082
 • تلفن : 91009900
 • فاکس : 22702040
 • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
 • تلفن : 75409 | 22208797
 • تلفن : 91009900
 • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir