× بستن منو

بیانیه چشم انداز

بیانیه چشم انداز موسسه خیریه بهنام دهش پور

(به کجا خواهیم رسید ؟)

موسسه خیریه بهنام دهش پور با تکیه بر اصل صداقت ، پاسخگویی و بهبود مستمر در امر برنامه ریزی همواره در مسیر حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان گام بر می دارد تا بیماران با استفاده از امکانات درمانی و دارویی پیشرفته و آسودگی نسبت به تامین هزینه به فکر درمان و ادامه فعالیت و زندگی با عزیزانشان باشند. در این راستا کمک به تجهیز مراکز درمانی دانشگاهی مرتبط با سرطان به دلیل داشتن کادری مجرب و پذیرش انواع بیمه و موقعیت جغرافیایی قابل دسترس برای بیماران از اهداف مهم موسسه می باشد.

هم چنین این موسسه با هدف ترویج پیشگیری و تشخیص زود هنگام در جامعه فعالیت خود را آغاز نموده است و امیدوار است که با نهادینه کردن این امر به کمک سایر نهادها بتواند در کنترل بیماری سرطان در کشور موفق گردد.

جلب اعتماد و مشارکت عمومی هر چه بیشتر مردم نسبت به اهداف و عملکرد موسسه در راستای کمک همه جانبه به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان و توجه به پیشگیری، تشخیص و درمان زود هنگام ،چشم انداز موسسه خیریه بهنام دهش پور می باشد.

درخواست

اینستاگرام

جشنواره نوروزی

پیش ثبت نام اخذ غرفه در جشنواره نوروزی موسسه خیریه بهنام دهش پور به پایان رسید

شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
نماد اعتماد الکترونیکی
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13
  • تلفن : 22208797
  • فاکس : 22208797


لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران