× بستن منو

تعامل سازمان‌های مردم‌نهاد

تعامل سازمان‌های مردم‌نهاد

همکاری و تعامل تنها راهکار موفقیت فعالیت در سازمان‌های مردم‌نهاد است.

مدیرعامل و جمعی از اعضای هیات مدیره موسسه خیریه بهنام دهش‌پور در روز سه‌شنبه ۱۴ دی‌ماه میزبان نمایندگان مرکز پیشگیری از سرطان نسترن از شهر مشهد بودند. این مرکز به عنوان بنیادی مردم‌نهاد برای پیش‌گیری از سرطان بنا به خواسته خانم نسترن رزمجو عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تیرماه 1393 راه اندازی شد. هدف این مرکز پیش‌گیری و تشخیص زودهنگام سرطان است. در این نشست که با هدف شناسایی زمینه‌های همکاری مشترک در زمینه برنامه‌های آموزشی، پژوهشی و هم‌چنین تشخیص زودهنگام برگزار شد، گزارشی از اهداف تشکیل و عملکرد مرکز پیش‌گیری از سرطان نسترن دراختیار نمایندگان موسسه خیریه بهنام دهش‌پور قرار گرفت و طرفین درخصوص توسعه و ارتقاء سطح خدمت‌رسانی به آحاد جامعه قبل از ابتلا به سرطان و هم‌چنین بیماران مبتلا به سرطان به گفتگو پرداختند. در پایان موسسه خیریه بهنام دهش‌پور مراتب آمادگی خود را در خصوص همکاری مشترک با این مرکز در زمینه ارائه تجربیات و انتقال دانش و تجربه کسب شده در طی بیست سال فعالیت موسسه در قالب کارگاه آموزشی و یا ارائه مستندات و استانداردهای موسسه اعلام کرد.

تعامل سازمان‌های مردم‌نهاد همراهی و توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد به تقویت بدنه مشارکت اجتماعی در کشور کمک خواهد کرد و این مسئولیت اجتماعی تمام موسسات است که دانش و تجربه کسب شده خود را در اختیار موسسات هم‌سان قرار دهد. امیدواریم با ایجاد هم‌بستگی و یکپارچه‌سازی خدمات به بیماران مبتلا به سرطان بتوانیم جهانی بدون سرطان را بسازیم.

تعامل سازمان‌های مردم‌نهاد

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797