× بستن منو
مشارکت در تامین هزینه درمانی نرمین مادری ۴۱ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

خبرنامه مهرماه ۱۳۹۸

image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

خبرنامه الکترونیکی موسسه خیریه بهنام دهش پور – مهر ماه ۱۳۹۸

 

image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور

همایش دوچرخه سواری بانوان

روز سه شنبه دوم مهر ماه سال جاری از ساعت ۱۷ تا ۲۰ با حضور جمع کثیری از بانوان دوچرخه‌سوار در حمایت از ارتقاء سلامت بانوان با شعار چند دقیقه از یک عمر، در پیست دوچرخه سواری و دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برپا شد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور به عنوان حامی معنوی و در راستای فعالیت های انسان دوستانه خود با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، فدراسیون دوچرخه سواری، تیم ملی دوچرخه سواری بانوان و هیئت دوچرخه سواری استان تهران با حمایت مالی شرکت زرین رویا شاخه مای لیدی (حامی انحصاری موسسه خیریه بهنام دهش پور در پیشگیری از سرطان پستان)، با هدف افزایش سطح آگاهی و جلب مشارکت زنان برای گسترش اطلاع رسانی در حوزه سرطان پستان در برگزاری این رویداد مشارکت داشت. 

 

 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

گزارش کتابخانه کودکان در بهار ۹۸

 

کتابخانه کودکان  به عنوان اولین واحد خدماتی-حمایتی موسسه خیریه بهنام دهش پور از سال ۱۳۷۵ و با هدف ایجاد محیط وشرایط بهتر رفاهی و گذران زمان انتظار برای کودکان مبتلا به سرطان و یا کودکان همراه با بیماران در حال درمان در بخش رادیوتراپی انکولوژی بیمارستان شهدای تجریش با هدف حفظ و تقویت روحیه این افراد تشکیل شد و تاکنون در حال ارائه خدمت در دفتر اصلی در بیمارستان شهدای تجریش و به صورت سیار در دو بیمارستان بهرامی و امام حسین (ع) می باشد.

 
ادامه خبر
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

پویش مهر با مهربانی 

 

پویش «مهر با مهربانی» با مشارکت موسسه خیریه بهنام دهش‌پور به‌منظور تهیه لوازم‌التحریر فرزندان بیماران مبتلابه سرطان تحت پوشش در سال تحصیلی ۹۹۹۸ از ۱۵ شهریورماه آغاز به کارکرد.

 
ادامه خبر
 
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

بیشتر به سلامتی خود اهمیت دهیم و از مراجعه به پزشک و آگاهی بیشتر نهراسیم

 

در ادامه فعالیت‌های آموزشی و آگاه سازی پویش ملی. همه با هم به پیش برای پیشگیری از سرطان پستان کارگاه آموزشی پیشگیری و تشخیص زودهنگام سرطان پستان این بار در روز یکشنبه ۷ مهر با حمایت شرکت زرین رویا برند مای لیدی برای ۲۷ تن از بانوان شاغل در سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر برگزار شد.

 
ادامه خبر
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما

 

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما ۲۰۱۹) از تاریخ ۲ تا ۴ مهرماه با همکاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا ودارو وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت گسترده انجمن‌ها و حضوربیش از ۵۰۰ شرکت دارویی و صنایع وابسته مرتبط در مصلی امام خمینی تهران برگزار شد. در این رویداد موسسه خیریه بهنام دهش پور نیز با حضور و استقرار میز اطلاع رسانی اقدام به معرفی فعالیت‌ها و اقدامات و همچنین اطلاع‌رسانی عمومی به مراجعان با توزیع بروشورهای آموزشی در این برنامه مشارکت داشت.

 
ادامه خبر
 
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

شرایط تحویل و تخلیه قلک های بهنام

 

با داشتن قلک های موسسه خیریه بهنام دهش پور هرروزتان را با عشق آغاز کنید. داشتن این قلک ها در محل کار یا خانه نشانه حس انسان دوستی شماست و حتی با مبالغ کم نیز میتوانید به بیماران مبتلا به سرطان کمک کنید.

 
ادامه خبر
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

روز جهانی سالمندان

 

اول اکتبر مصادف با ۹مهر روزجهانی سالمندان نامگذاری شده است. این روز فرصت مناسبی است برای تقدیر از داوطلبان جهاندیده و پیشکسوت که سالهاست در مسیر حمایت ازبیماران مبتلا به سرطان همراه و همدل موسسه خیریه بهنام دهش پور بوده و هستند.

 حضور یاران قدیمی موسسه که به واقع جهاندیده و دنیایی از مهر و تجربه هستند را گرامی می‌داریم و دستشان را برای ادامه مسیر حمایت از بیماران تحت پوشش به نیکی می‌فشاریم.

 
ادامه خبر
 
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

عملکرد ما،آینده ما است؛ تغذیه سالم برای دستیابی به جهانی بدون گرسنگی

 

روز جهانی غذا، مقارن با ۱۶ اکتبر و ۲۴ مهرماه است.شعار جهانی امسال «عملکرد ما،آینده ما است؛ تغذیه سالم برای دستیابی به جهانی بدون گرسنگی» و تاکید بر اهمیت رژیم غذایی سالم است. بهره‌مندی از تغذیه سالم و کافی، جزو عوامل موثر در پیشگیری از بیماری‌هاست.

 
ادامه خبر
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

اکتبر ماه اطلاع رسانی سرطان پستان

 

بعضی از زنان بعد از مشاهده علائم و مراجعه به پزشک درمیابند که مبتلا به سرطان هستند. اما بسیاری از زنان مبتلا اصلا هیچگونه علائمی ندارند. برای این است که چکاپ منظم ماموگرافی امری حیاتی است. توصیه می‌شود بسته به وضعیت فرد، این آزمایش به صورت منظم از ۴۰ تا ۵۰ سالگی آغاز شود. بنابر اعلام نهاد ملی سرطان، در زنان ۵۰ تا ۶۹ ساله‌ای که به صورت منظم آزمایش ماموگرافی را انجام داده‌اند آمار مرگ و میر از میزان کمتری برخوردار بوده است. در همین مورد موسسه تحقیق سرطان بریتانیا اعلام کرده است در نتیحه افزایش آگاهی‌ها درباره سرطان پستان، جا افتادن فرهنگ چکاپ منظم و همچنین بهبود خدمات درمانی در طول سی ساله گذشته آمار مرگ و میر بیماران مبتلا به سرطان پستان ۴۰ درصد کاهش یافته است. بنا براعلام این نهاد در حالی که در بریتانیا در سال ۱۹۸۹، ۱۵ هزار و ۶۰۰ زن جان خودشان را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست دادند، در سال ۲۰۱۶ این رقم به ۱۱هزار و ۵۶۳ نفر کاهش یافته است

 
ادامه خبر
 
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

 یک روز پای صحبت بیماران در همراه سرا 

 

صبح یکی از روزهای پاییزی آخر مهرماه سری به «همراه سرا» زدیم و با چند تن از بیماران ساکن این خانه که در کلاس آموزش قلاب بافی شرکت کرده بودند، هم کلام شدیم. سارا که ۳۵ سال دارد و از کرمانشاه آمده است، می گفت که پارسال همین موقع ها مبتلا به سرطان پستان شده و مدتی که در همراه سرا ساکن شده، از طریق کلاس های آموزشی که در این مرکز برگزار می شود قلاب بافی را یاد گرفته. مریم که از همدان آمده، مبتلا به سرطان پستان است، از برخورد خوب کارکنان همراه سرا می گوید و از اینکه حال روحی بیماران را درک می کنند خوشحال است.

 
ادامه خبر
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

امداد رسانی همچنان ادامه دارد

 

پس از گذشت حدود هفت ماه از حادثه سیل نوروز سال جاری، کمک‌رسانی به تعدادی از بیماران مبتلا به سرطان آسیب‌دیده از سیل، از سوی موسسه خیریه بهنام دهش پور همچنان ادامه دارد.
این بسته ها در تاریخ ۹ و ۱۰ مهر ماه با همکاری داوطلبان همیشگی موسسه در محل همراه سرا آماده سازی و برای دو شهرستان فوق ارسال شده و از ۱۳ مهر ماه، طی دو هفته گذشته با تسهیلگری و همکاری مددکاران دو موسسه خیریه همکار (۶۰ بسته برای شهرستان گمیشان و ۴۰ بسته برای استان لرستان) در اختیار بیماران مبتلا به سرطان و بیماران سخت درمان این دو منطقه قرار گرفت.

 
ادامه خبر
 
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور
image-1 موسسه خیریه بهنام دهش پور

میتوانید ما در شبکه اجتماعی دنبال کنید

image-14 موسسه خیریه بهنام دهش پور image-15 موسسه خیریه بهنام دهش پور image-16 موسسه خیریه بهنام دهش پور image-17 موسسه خیریه بهنام دهش پور
 

تماس با ما

پرداخت آنلاین حامیان

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملی

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : داخلی ۹
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : داخلی ۹
  • ساختمان مددکاری: تهران، خیابان شریعتی ، پل رومی ، بالاتر از مترو قیطریه ، کوچه عاج ، پلاک ۷
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir