× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی محمد جوانی ۲۵ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

دستگاه جدید براکی‌تراپی با تعرفه رایگان

دستگاه جدید براکی‌تراپی با تعرفه رایگان موسسه خیریه بهنام دهش پور
در بیمارستان شهدای تجریش
دستگاه جدید«براکی‌تراپی» (داخل حفره‌ای) با تعرفه رایگان به بهره‌برداری رسید.
دستگاه جدید براکی تراپی با قابلیت درمان تومورهای سرطانی داخل حفره‌ای به همت موسسه خیریه بهنام دهش‌پور به بهره‌‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی‌ موسسه خیریه بهنام دهش‌پور، روز سه شنبه ۸ خردادماه دستگاه جدید براکی‌تراپی که با استفاده از سورس کبالت برای درمان سرطان‌های تخصصی زنان و هم‌چنین سرطان‌هایی مانند مری، پروستات و رکتوم به کار می‌رود، راه‌اندازی شد.
دستگاه جدید براکی‌تراپی با تعرفه رایگان موسسه خیریه بهنام دهش پور
دکتر افشین رخشا مسئول بخش براکی‌تراپی بیمارستان شهدای تجریش به سیستم درمانی مدرن این دستگاه اشاره کرد و افزود: دستگاه‌های براکی‌تراپی قبلی اپلیکاتورهای قدیمی داشت و از دقت درمان کافی برخوردار نبود، اما دستگاه جدید با استفاده از سورس کبالت که تا ۵ سال فعالیت دارد، مطابق با استاندارهای جهانی، اپلیکاتورها و طراحی درمان مدرن‌تری دارد و محدودیتی برای تعداد درمان بیمار با این دستگاه وجود ندارد.
دکتر بهرام مفید، رئیس بخش رادیوتراپی-آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش، بهره‌برداری از دستگاه جدید براکی‌تراپی با تعرفه کامل رایگان را گام بزرگی در درمان سرطان‌های داخل‌حفره ای برشمرد و افزود:
بخش رادیوتراپی بیمارستان شهدای تجریش شامل دو بخش درمان‌های اکسترنال (خارجی) و درمان‌های اینترنال (داخلی) است. در خصوص دستگاه‌ها و درمان‌های خارجی بدلیل استفاده از تکنیک‌های پیشرفته در این بخش مانند سرویس IMRT شرایط خیلی خوبی برای درمان بیماران وجود دارد. در روش درمان‌های داخلی مانند براکی‌تراپی، سورس رادیواکتیو داخل بدن بیمار کار گذاشته می‌شود و در حال حاضر برای درمان سرطان‌های تخصصی زنان مانند رحم و دهانه رحم به کار می‌رود.
او با اشاره به این نکته که بیمارستان شهدای تجریش تنها بیمارستان دولتی است که براکی‌تراپی را با تعرفه کاملاً رایگان به بیماران ارائه می‌دهد، به نقش مهم خیرین در تأمین هزینه‌های تجهیزات درمانی اشاره و تصریح کرد:
در سال ۱۳۵۱ همزمان با تأسیس بخش رادیوتراپی، این بخش با امکانات بسیار اندک، دستگاه‌ها و تجهیزات درمانی شروع به‌کار کرد، اما هم‌اکنون به همت موسسه خیریه بهنام دهش‌پور و خیرین عزیز، این بخش از لحاظ تجهیزات کامل، افزایش تعداد تخت‌های بخش بستری و توسعه درمانگاه از شرایط بسیار خوبی برخوردار است.
موسسه خیریه بهنام دهش‌پور بر اساس رسالت سازمانی خود در زمینه ارائه خدمات درمـانی و حمایتی به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان، بدون محدودیت سن، جنسیت، ملیت، مذهب، نوع و مرحله بیماری سرطان و همچنین تجهیز بیمارستان های دانشگاهی- دولتی فعالیت می‌کند.

 

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir