× بستن منو

شبی با بهنام – بهمن ٩٣

یکشنبه ۲۶ بهمن ماه، موسسه خیریه بهنام دهش پور به رسم همه ساله خود میزبان حامیان و همراهان همیشگی خود بود تا بدین وسیله بتواند همراه گزارش قدردانی کوچکی از همراهی همیشگی این خیرین و نیک اندیشان نماید.

این مراسم با خوش آمد گویی آقای بهمن دهش پور آغاز شد و در ادامه خانم لی لی بهمن (رضایی)، مدیر عامل موسسه، به شرح فعالیت های این موسسه در سال گذشته و جاری پرداخته و بصورت مختصر به معرفی پروژه های در دست اجرا و پروژه های آتی موسسه خیریه بهنام دهش پور در سال آینده پرداخت.

2-s 2

3-s

در این شب به یاد ماندنی عزیزانی چون سرکار خانم سعیده قدس بانی موسسه خیریه محک، جناب آقای دکتر عباس آخوندی، وزیر محترم راه و شهرسازی، جناب آقای مهندس اکبر ترکان مشاور ارشد رییس جمهور، جناب آقای دکتر زالی، ریاست سازمان نظام پزشکی، آقای گری لوییس ریاست سازمان ملل در دفتر تهران و نمایندگان سفارت ژاپن و انجمن پناهندگان دانمارک(DRC)حضور داشتند.

4-s

5-s

همچنین هنرمندانی چون اصغر فرهادی، محمود کلاری، روزبه نعمت الهی، رامین اعتمادی بزرگ، رضا بانگیز، هما بذر افشان، عبدالحمید پازوکی، کامبیز درم بخش، داود شهیدی، محمد هادی فدوی، نادر سیحون و بسیاری دیگر از هنرمندان ما را همراهی کردند.

در این شب گروه دستان گویا در دو قسمت به اجرای آثار هنری خود پرداخته و در پایان مراسم گردنبند برلیانی که توسط یکی از خیرین به این موسسه اهدا شده بود به حراج گذاشته شد. در این حراج که توسط بهاره کیان افشار (داوطلب قدیمی موسسه و هنرپیشه سینما و تلویزیون) و احسان کرمی (مجری رادیو و تلویزیون) اجرا شد، به لطف حامیان همیشگی، این موسسه توانست به ۵ برابر قیمت پایه آن بفروشد که دوباره به موسسه هدیه شد. همچنین اقای اصغر فرهادی کت و شلوار خود را که در مراسم اسکار سال ۲۰۱۲ بر تن داشتند به موسسه خیریه بهنام دهش پور اهدا نمودند که آن نیز توسط یک خیر خریداری و به ایشان بازگردانده شد.

تمامی هزینه های این ضیافت شام و پذیرایی و هزینه های جانبی آن توسط مدیریت محترم باشگاه فرمانیه تامین گردید. با سپاس و قدردانی از همه شما عزیزانی که همواره همراه و یاور این موسسه بوده اید.

6-s

7-s

8-s

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797