× بستن منو
همه باهم به پیش برای پیشگیری
پیش ثبت نام غرفه جشنواره نوروزی
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

شبی با بهنام – بهمن ٩٣

یکشنبه ۲۶ بهمن ماه، موسسه خیریه بهنام دهش پور به رسم همه ساله خود میزبان حامیان و همراهان همیشگی خود بود تا بدین وسیله بتواند همراه گزارش قدردانی کوچکی از همراهی همیشگی این خیرین و نیک اندیشان نماید.

این مراسم با خوش آمد گویی آقای بهمن دهش پور آغاز شد و در ادامه خانم لی لی بهمن (رضایی)، مدیر عامل موسسه، به شرح فعالیت های این موسسه در سال گذشته و جاری پرداخته و بصورت مختصر به معرفی پروژه های در دست اجرا و پروژه های آتی موسسه خیریه بهنام دهش پور در سال آینده پرداخت.

2-s 2 موسسه خیریه بهنام دهش پور

3-s موسسه خیریه بهنام دهش پور

در این شب به یاد ماندنی عزیزانی چون سرکار خانم سعیده قدس بانی موسسه خیریه محک، جناب آقای دکتر عباس آخوندی، وزیر محترم راه و شهرسازی، جناب آقای مهندس اکبر ترکان مشاور ارشد رییس جمهور، جناب آقای دکتر زالی، ریاست سازمان نظام پزشکی، آقای گری لوییس ریاست سازمان ملل در دفتر تهران و نمایندگان سفارت ژاپن و انجمن پناهندگان دانمارک(DRC)حضور داشتند.

4-s موسسه خیریه بهنام دهش پور

5-s موسسه خیریه بهنام دهش پور

همچنین هنرمندانی چون اصغر فرهادی، محمود کلاری، روزبه نعمت الهی، رامین اعتمادی بزرگ، رضا بانگیز، هما بذر افشان، عبدالحمید پازوکی، کامبیز درم بخش، داود شهیدی، محمد هادی فدوی، نادر سیحون و بسیاری دیگر از هنرمندان ما را همراهی کردند.

در این شب گروه دستان گویا در دو قسمت به اجرای آثار هنری خود پرداخته و در پایان مراسم گردنبند برلیانی که توسط یکی از خیرین به این موسسه اهدا شده بود به حراج گذاشته شد. در این حراج که توسط بهاره کیان افشار (داوطلب قدیمی موسسه و هنرپیشه سینما و تلویزیون) و احسان کرمی (مجری رادیو و تلویزیون) اجرا شد، به لطف حامیان همیشگی، این موسسه توانست به ۵ برابر قیمت پایه آن بفروشد که دوباره به موسسه هدیه شد. همچنین اقای اصغر فرهادی کت و شلوار خود را که در مراسم اسکار سال ۲۰۱۲ بر تن داشتند به موسسه خیریه بهنام دهش پور اهدا نمودند که آن نیز توسط یک خیر خریداری و به ایشان بازگردانده شد.

تمامی هزینه های این ضیافت شام و پذیرایی و هزینه های جانبی آن توسط مدیریت محترم باشگاه فرمانیه تامین گردید.
با سپاس و قدردانی از همه شما عزیزانی که همواره همراه و یاور این موسسه بوده اید.

6-s موسسه خیریه بهنام دهش پور

7-s موسسه خیریه بهنام دهش پور

8-s موسسه خیریه بهنام دهش پور

 

مطالب مرتبط

درخواست

موضوع منتخب خیریه

خیریه بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر پنج شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

شماره حساب های خیریه

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

انتشارات خیریه

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.