× بستن منو
همه باهم به پیش برای پیشگیری
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

نخستین مجمع عمومی شبکه ملی

نخستین مجمع عمومی شبکه ملی موسسه خیریه بهنام دهش پور

نخستین مجمع عمومی شبکه ملی تشکل‌های مردمی و موسسه‌های خیریه حوزه سرطان ایران و پنجمین نشست تخصصی موسسه‌های خیریه فعال در این حوزه در تاریخ ۱۶ اسفند ماه با حضور معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو در کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.در بخش اول این نشست، اعضای شورای مرکزی و بازرسان شبکه ملی سرطان با رای گیری افراد حاضر انتخاب شدند. موسسه‌های خیریه بهنام دهش‌پور، محک، نور، آلاء، ریحانه اردبیل، نسترن مشهد و موسسه کمک به بیماران سرطانی نیز از اعضای هیئت مدیره این شبکه هستند.
هم‌چنین شایان ذکر است که هدف از شبکه خیریه‌های حوزه سرطان، پیشگیری، تشخیص زود هنگام، درمان، آموزش و پژوهش، مراقبت‌های حمایتی و تسکینی از بیماران مبتلا به سرطان و حمایت از خانواده آنها می‌باشد.

دکتر نصیری گزارشی از نشست‌های پیشین شبکه و نشست‌های تخصصی و پی‌گیری‌های انجام‌شده در راستای تشکیل شبکه ارائه داد و هم‌چنین اظهار داشتند هفته سرطان با حضور فعال و ارتباط وسیع تشکل‌های غیردولتی و موسسه‌های خیریه این حوزه از سراسر ایران برگزار شد.

در ادامه دکتر ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت روند انتخابات شورای مرکزی نخستین مجمع عمومی شبکه ملی تشکل‌های مردمی و موسسه‌های خیریه حوزه سرطان ایران را با معرفی نامزدهای پذیرش مسوولیت آغاز و پس از معرفی مختصر نامزدها از موسسه خویش، رای‌گیری با حضور ناظران تشکل‌ها و وزارت کشور انجام شد.

تشکل‌ها و موسسه‌های امید ارومیه، ریحانه اردبیل، آرین آمل، ولی‌عصر تهران، هرندی اصفهان، حمایت از بیماران سرطانی کردستان، مهیار تهران، انجمن امداد سرطان ایران بابل، محب سلامت کاشان، مهر سهیلا، مهرآیینان مهر کرمانشاه، مهرگان مراغه، امدادگران عاشورا، و کومش سمنان به علاوه هیات موسس متشکل از بهنام دهش‌پور، محک، امید فارس، حمایت از بیماران سرطان رضای اصفهان، آلا، فرهاد و نور به عنوان شورای مرکزی انتخاب شدند.
موسسه‌های و تشکل‌های امام حسن مجتبی بیمارستان فیروزگر تهران، حمایت از بیماران ایرانیان اصفهان، خیریه سید محمدحسین رضوی، حمایت از بیماران سرطانی اصفهان و کانون سرطان همدان به عنوان اعضای علی‌البدل شورای مرکزی انتخاب شدند.

موسسه امدادگران عاشورا نیز به عنوان بازرس اصلی و نشاط سنقر کرمانشاه به عنوان بازرس علی‌البدل برگزیده شدند.
هیات مدیره نیز از موسسه‌های بهنام دهش‌پور، محک، نور، آلا، ریحانه اردبیل، نسترن مشهد و کمک به بیماران سرطانی شد و موسسه‌های آرین، فرهاد و حضرت ولی‌عصر نیز به عنوان علی‌البدل انتخاب شدند.

نخستین مجمع عمومی شبکه ملی موسسه خیریه بهنام دهش پور
در بخش دوم نشست آقای دکتر دیناروند، رییس سازمان غذا و دارو به صحبت در مورد اقدامات انجام شده در حوزه دارو و مسائل مطرح شده از طرف حاضران پرداختند.
دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو اظهار داشتند تشکیل معاونت اجتماعی و حضور دکتر ایازی به عنوان فردی خارج از وزارت بهداشت و صاحب تجربه اجتماعی بالا در این سمت است که توانسته گام‌های بسیار موثری برای نظام سلامت بردارد و نمونه آن همین شبکه و نشست است.
هم‌چنین اعلام کردند که متاسفانه به دلیل عدم پرداخت سهم بیمه‌ها از سوی شرکت‌ها و سازمان‌های بیمه‌گر به نظام سلامت و مراکز بهداشتی و درمانی، طرح تحول سلامت را با چالش جدی مواجه ساخته است .

نخستین مجمع عمومی شبکه ملی موسسه خیریه بهنام دهش پور

نخستین مجمع عمومی شبکه ملی موسسه خیریه بهنام دهش پور

منبع: پایگاه معاونت اجتماعی وزارت بهداشت.

عکس از بهناز مرشدی

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

خیریه بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir