× بستن منو
همه باهم به پیش برای پیشگیری
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد

نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد موسسه خیریه بهنام دهش پور

نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد

روز دوشنبه مورخ ۱۲ مهر ۹۵  نشستی تحت عنوان هم‌اندیشی با فعالان حوزه سرطان به ریاست آقای سید محمد هادی ایازی، معاون اجتماعی وزارت بهداشت، در ستاد مرکزی وزارت بهداشت برگزار گردید.

این نشست در راستای تحقق اهداف و تسهیل ارائه خدمات بهداشتی درمانی به منظور بهره گیری از دیدگاه ها و تجارب موسسات خیریه فعال در حوزه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان تشکیل گردید.

در این نشست موسسات و خیریه‌های فعال حوزه سرطان ضمن قدردانی از معاونت اجتماعی وزارت بهداشت بابت تشکیل نشست هم اندیشی، بر شبکه‌سازی در این زمینه برای پیشرفت و ارتباط بهینه و خدمات‌رسانی لازم به بیماران مبتلا به سرطان  و خانواده‌های ایشان تاکید کردند. از دیگر مباحثی که موسسات حاضر به آن پرداختند، ضرورت آموزش و پیشگیری بود که به دنبال آن مقدار بسیار زیادی از هزینه‌های نظام سلامت و بخش درمان کاهش خواهد یافت.

نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد،نشست هم اندیشی موسسه خیریه بهنام دهش پور

در این جلسه آقای علی‌اصغر فرشاد- قائم‌مقام معاونت اجتماعی و مدیرکل مولفه‌های اجتماعی موثر بر سلامت-  آقای دکتر محمد نصیری- مدیرکل خیرین و موسسات خیریه سلامت-  و همچنین  آقای دکتر مطلق- رییس اداره سرطان وزارت بهداشت-  از دیگر حاضران در نشست هم‌اندیشی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با خیران و موسسات خیریه و سازمان‌های غیردولتی فعال در عرصه ارایه خدمات به بیماران مبتلا به سرطان بودند.

گروه های غیردولتی و موسسات خیریه فعال در حوزه سرطان در این نشست به معرفی خود و حوزه فعالیتی و دست‌آوردهای خویش پرداختند. موسسات ریحانه سعادت، سمر، بهنام دهش‌پور، امدادگران عاشورا، مهیار، فرهاد، دانشجویی قطره، محک، نیکان ماموت، نور، امید ارومیه، مهر سهیلا، نسترن مشهد، آلا، سرور مهراندیشان راستین، حمایت از بیماران سرطانی مشهد، امداد به بیماران سرطانی ایران و بنیاد امور بیماری‌های خاص از جمله موسسات و خیریه‌های حاضر در این نشست بودند.

از دیگر اهداف این نشست آشنایی موسسات و گروه ها با یکدیگر،  استمرار این نشست به صورت ماهیانه، تکمیل بانک اطلاعات سازمان‌های غیردولتی، موسسات و خیریه‌های فعال در حوزه سرطان و دعوت از دیگر سازمان‌ها، موسسات و خیریه‌های فعال برای نشست آینده، تشکیل کارگروه‌ها و گروه‌های تخصصی مرتبط با موضوع سرطان با نام شورای ملی سرطان بود.

 

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

خیریه بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir