× بستن منو

نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد

نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد

روز دوشنبه مورخ 12 مهر 95  نشستی تحت عنوان هم‌اندیشی با فعالان حوزه سرطان به ریاست آقای سید محمد هادی ایازی، معاون اجتماعی وزارت بهداشت، در ستاد مرکزی وزارت بهداشت برگزار گردید.

این نشست در راستای تحقق اهداف و تسهیل ارائه خدمات بهداشتی درمانی به منظور بهره گیری از دیدگاه ها و تجارب موسسات خیریه فعال در حوزه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان تشکیل گردید.

در این نشست موسسات و خیریه‌های فعال حوزه سرطان ضمن قدردانی از معاونت اجتماعی وزارت بهداشت بابت تشکیل نشست هم اندیشی، بر شبکه‌سازی در این زمینه برای پیشرفت و ارتباط بهینه و خدمات‌رسانی لازم به بیماران مبتلا به سرطان  و خانواده‌های ایشان تاکید کردند. از دیگر مباحثی که موسسات حاضر به آن پرداختند، ضرورت آموزش و پیشگیری بود که به دنبال آن مقدار بسیار زیادی از هزینه‌های نظام سلامت و بخش درمان کاهش خواهد یافت.

نشست هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد،نشست هم اندیشی

در این جلسه آقای علی‌اصغر فرشاد- قائم‌مقام معاونت اجتماعی و مدیرکل مولفه‌های اجتماعی موثر بر سلامت-  آقای دکتر محمد نصیری- مدیرکل خیرین و موسسات خیریه سلامت-  و همچنین  آقای دکتر مطلق- رییس اداره سرطان وزارت بهداشت-  از دیگر حاضران در نشست هم‌اندیشی معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با خیران و موسسات خیریه و سازمان‌های غیردولتی فعال در عرصه ارایه خدمات به بیماران مبتلا به سرطان بودند.

گروه های غیردولتی و موسسات خیریه فعال در حوزه سرطان در این نشست به معرفی خود و حوزه فعالیتی و دست‌آوردهای خویش پرداختند. موسسات ریحانه سعادت، سمر، بهنام دهش‌پور، امدادگران عاشورا، مهیار، فرهاد، دانشجویی قطره، محک، نیکان ماموت، نور، امید ارومیه، مهر سهیلا، نسترن مشهد، آلا، سرور مهراندیشان راستین، حمایت از بیماران سرطانی مشهد، امداد به بیماران سرطانی ایران و بنیاد امور بیماری‌های خاص از جمله موسسات و خیریه‌های حاضر در این نشست بودند.

از دیگر اهداف این نشست آشنایی موسسات و گروه ها با یکدیگر،  استمرار این نشست به صورت ماهیانه، تکمیل بانک اطلاعات سازمان‌های غیردولتی، موسسات و خیریه‌های فعال در حوزه سرطان و دعوت از دیگر سازمان‌ها، موسسات و خیریه‌های فعال برای نشست آینده، تشکیل کارگروه‌ها و گروه‌های تخصصی مرتبط با موضوع سرطان با نام شورای ملی سرطان بود.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797