× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی محمد جوانی ۲۵ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

نمایشگاه نقاشی «علی روستاییان‌فرد»

 نمایشگاه نقاشی «علی روستاییان‌فرد»  موسسه خیریه بهنام دهش پور

نمایشگاه نقاشی«علی روستاییان‌فرد» از روز جمعه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۶ در نگارخانه بهنام دهش‌پور آغاز به کار خواهد کرد. «گالری گردی» نام مجموعه‌ای از آثار علی روستاییان‌فرد است که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.

درونمایه اصلی آن بازدید‌کنندگان گالری‌ها و نمایشگاه‌های هنری هستند. در این مجموعه هنرمند، مخاطبین آثار هنری را دستمایه اصلی کار خویش قرار می‌دهد و به جای اثر هنری، بازدیدکننده اثر را به کانون اصلی فضاسازی خویش تبدیل می‌کند. هنرمند، الهام گرفته از امپرسیونیسم، فضاهایی غرق در نور و رنگ را خلق کرده است. تکه‌های درشت رنگ و تاش‌های قوی و ضخیم قلم مو مشخصه اصلی کارهای روستاییان‌فرد در این مجموعه است.

ایشان در خصوص آثار خود می‌گوید: «در مواجهه با اثر هنری هر بیننده از زاویه دید خود و به بیانی روشن‌تر بر اساس پیش زمینه اطلاعاتی و تجربه زیسته‌اش که آمیزه‌ای از مولفه‌های مختلفی است که زیست جهان او را تشکیل می‌دهند، اثر را می‌بیند و تفسیر می‌کند. این بار اما تجربه مخاطب در مواجهه با گالری گردی از جنسی دیگر است؛ تجربه مواجهه با خود. بازدیدکننده خود به یک اثر هنری تبدیل شده است. او می‌تواند در برابر هر اثر لختی درنگ کند، با آن همزاد پنداری کند و وجهی از وجوه متکثر خودش را در اثر بازیابی کند و به این بیندیشد که “روزگاری یک اثر هنری بودم”.( نام داستانی از اریک- امانوئل اشمیت.)
علی روستاییان‌فرد در خصوص برگزاری نمایشگاه خود در نگارخانه موسسه خیریه بهنام دهش‌پور چنین می‌گوید: «سال‌هاست نقاشی می‌کشم و نمایشگاه‌های مختلف انفرادی و گروهی داشته‌ام، این‌بار هم نمایشگاهی دارم در موسسه خیریه بهنام دهش‌پور که در ظاهر نمایشگاهی است انفرادی از کارهای من اما در عمل نمایشگاهی است گروهی از رفتارهای نیک جمعی برای کمک به خود و همنوعان شریف خودمان.»
این هنرمند نقاش، ۳۷ اثر خود را در سایزهای مختلف با تکنیک رنگ روغن و آبرنگ در این نمایشگاه عرضه می‌کند.
علی روستاییان فرد، متولد سال ۱۳۵۴، نقاش و دانش آموخته رشته باستان شناسی و تاریخ هنر از دانشگاه تهران است و تاکنون در نمایشگاه‌های گروهی و انفرادی بسیاری شرکت کرده است.
لازم به‌ذکر است بخشی از عواید حاصل از این نمایشگاه صرف تأمین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان خواهد شد.
گشایش: شنبه ۲۴ آذرماه ساعت ۱۶ – ۲۰
بازدید از نمایشگاه: ۲۵ الی ۲۹ آذرماه، ساعت ۱۲-۱۹
نگارخانه بهنام دهش‌پور: خیابان شهید لواسانی(فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان(فروردین سابق)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک ۱۳.
شماره تماس : ۷۵۴۰۹ داخلی ۲۱۱(ساعات اداری ۸-۱۶)

 

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir