× بستن منو

آخرین خبر از نمایشگاه آنتیک

چه کسی فکر می کرد اولین نمایشگاه آنتیک موسسه خیریه بهنام دهش پور چنین پایان شکوه مندی داشته باشد؟ نمایشگاهی که به مدت ٣ روز از تاریخ ١٣ تا ١٥ آبان در تالار آبی مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران با حضور جمعی از فعالان حوزه آنتیک و حامیان همیشگی موسسه خیریه بهنام دهش پور برگزار شد.      
کسی انتظارش را نداشت که یک نمایشگاه ساده بتواند چنان تاثیری روی یکی از بازدیدکنندگان بگذارد که تصمیم بگیرد مبلغ هنگفتی تنها به یاد پدر فقیدش، به نیت کمک به درمان بیماران مبتلا به سرطان به موسسه خیریه بهنام هدیه کند.    
 
دوستی و محبت تک تک خیرینی که در طول سه روز برگزاری از نماشگاه دیدن کردند، بسیار ستودنی بود. غرفه داران نیز سخاوتمندانه درصدی از فروش محصولات آنتیک خود را به موسسه هدیه دادند و نمی توان از پذیرائی گرم و بی نظیر کافه رئیس درطول نمایشگاه گذشت. شامگاه ١٥ آبان، بعد از پایان نمایشگاه، انچه در ذهن یکایک برگزارکنندگان و خیرین نقش بست، برگزاری نمایشگاهی پرشکوه تر در سال آینده بود، چراکه برای کمک به همنوع، هیچکس حتی برای لحظه ای درنگ نخواهد کرد... .

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران در آستانه سال نو

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست

شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
نماد اعتماد الکترونیکی
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13
  • تلفن : 22208797
  • فاکس : 22208797