سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

  • دلایل تجهیز بیمارستان های دانشگاهی در حوزه سرطان

مهم‌ترین دلایلی که مؤسسه خیریه بهنام دهش‌پور در مأموریت سازمانی خود تجهیز بیمارستان‌های دانشگاهی را قرار داده است، ارتقا کمیت و کیفیت درمان در بیمارستان‌های دانشگاهی با توجه به شاخص‌های سلامت می‌باشد.
مؤسسه نیز بـر پایه عهد اولیه و به منظور افزایش اثربخشی و بهره‌وری بیشتر کمک‌ها و حمـایت‌های شمـا نیکوکاران و خیـرین بر پایه اصول مدیـریت، با طراحـی و پیگیـری برنـامه‌های توسعه خدمات خود، از سال ۱۳۷۶ تاکنون، اقدام به تجهیز مـراکـز درمـانی-دانشگاهی فعال در حوزه درمان سرطان (با شناسایی ظرفیت‌های موجود در جهت رسیدن به شرایط مطلوب و استاندارد) نموده است.
این تجهیزات و اقدامات شامل خرید دستگاه شتاب‌دهنده و ساخت بونکر، خرید دستگاه براکی تراپی، ایجاد فضا به منظور افزایش ظرفیت پذیرش بیماران، تجهیز مراکز شیمی‌درمانی و رادیوتراپی، خرید دستگاه سونوگرافی برای پژوهشکده معتمد سرطان پستان جهاد دانشگاهی و استخدام پرسنل درمانی و خدماتی و تأمین تجهیزات موردنیاز در بیمارستان‌های شهدای تجریش، امام حسین(ع)، طرفه، طالقانی، لبافی‌نژاد، مفید و مرکز رادیوتراپی بیرجند بوده است.

توسعه خدمات حمایتی در شهرستان ها


باتوجه به گذشت ۲۳ سال از تأسیس و فعالیت مؤسسه خیریه بهنام دهش‌پور در بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش و در پی افزایش تعداد بیماران مبتلا به سرطان مراجعه‌کننده از سایر استان‌های کشور در کنار توسعه مراکز درمانی دولتی و دانشگاهی در کشور، از سال ۱۳۹۳ تصمیم به توسعه خدمات در سایر استان‌های کشور در قالب همکاری و حمایت از سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌های قدیمی گرفته شد.
بر اساس این رویکرد، سیاست مؤسسه، گسترش و ایجاد شعب در سایر شهرها نبوده است و این توسعه خدمات در قالب ارائه تجربیات، هدایت و حمایت از سازمان‌های همکار و کمک به تجهیز مراکز درمانی در بخش‌های دانشگاهی و دولتی می‌باشد.
هم‌اکنون ارائه این خدمات در استان‌های کرمانشاه (شهر‌ستان سنقر)، خراسان جنوبی (شهرستان بیرجند) و سیستان و بلوچستان (شهرستان زاهدان) از طریق مؤسسات خیریه همکار و نمایندگان همکار صورت می‌پذیرد.
هم‌چنین در استان خراسان جنوبی (بیرجند) مؤسسه‌ خیریه بهنام دهش‌پور در تجهیز و راه‌اندازی بخش رادیوتراپی و مددکاری مرکز جامع سرطان بیرجند کمک‌های شایانی کرده است.