× بستن منو

حامی موسسه شویم

حامی موسسه شویم ، چگونه ؟

جذب حامیان حقیقی

خیرین و یاورانی که مایلند به عنوان حامی در ارائه خدمات مختلف به موسسه شرکت نمایند می توانند فرم ثبت نام آنلاین حامیان در وب سایت پر نموده  تا این موسسه از حمایت مالی، خدمات و دانش این یاوران بهره مند گردد.  در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر علاقه مندان می توانند با واحد حامیان و امور خیرین ارتباط بر قرار نمایند تا راهنمایی کامل توسط کارشناسان جذب حامیان ارائه گردد.

واحد توسعه مشارکت (22208797 داخلی 144)

جهت ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید و همچنین شیوه های حمایت مالی را میتوانید ببینید  : فایل راهنما

میخواهم حامی شود

جذب حامیان حقوقی

مسئولیت اجتماعی سازمانها (Corporate Social Responsibility)، مجموعه وظایف و تعهداتی است که سازمانها در راستای حفظ، مراقبت و کمک به منافع عمومی جامعه­ای که در آن فعالیت دارند انجام میدهند. این حمایتها به صورت منابع مالی و یا کمک به اجرای رویدادهای اجتماعی مورد قبول جامعه و در راستای بهبود رفاه اجتماعی آن صورت میپذیرد.

این موسسه در راستای حمایت از بیماران و تحقق رسالت سازمانی خود، براساس لیست نیازها و پروژه­های سازمانی، اقدام به تهیه بسته نیکوکاری و مشارکت اجتماعی سازمانها (CSR) با هدف ایجاد و استمرار مشارکت و همکاری اشخاص حقوقی در قالب مشارکت دو جانبه نموده است.

حامی موسسه شویم،چگونه حامی موسسه شویم

سازمان­های علاقمند به همکاری با موسسه خیریه بهنام دهش­پور در قالب بسته نیکوکاری و مشارکت اجتماعی سازمان­ها، میتوانند از طریق تعامل و ارتباط واحد توسعه مشارکت ضمن دریافت اطلاعات تکمیلی در هر یک از زمینه­های فعالیت موسسه اقدام به انتخاب یک یا چند روش جهت ارائه حمایتهای مادی و معنوی خود به صورت مستمر (حداقل یک ساله) در هریک از سطوح مورد اشاره در صفحه قبل اقدام نمایند.

موسسه خیریه بهنام دهش­پور در قبال همکاری سازمان­ها میتواند خدمات ذیل را به ایشان ارائه نماید.

حامی موسسه شویم،چگونه حامی موسسه شویم

سازمانهای علاقمند به همکاری با موسسه خیریه بهنام دهش­پور در قالب بسته نیکوکاری و مشارکت اجتماعی سازمان­ها، میتوانند از طریق هماهنگی با واحد توسعه مشارکت (22208797 داخلی 144) نسبت به انتخاب سطح و نوع همکاری مورد نظر اقدام نمایند.

دعای خیر بیماران بدرقه راهتان

درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران در آستانه سال نو

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13
  • تلفن : 22208797
  • فاکس : 22208797