× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی مرجان جوان ۲۰ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

مددکاری

واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور

بروشور مددکاری جهت آشنایی بیشتر

 مددکاری

واحد مددکاری پل ارتباطی بیماران مبتلا به سرطان با موسسه خیریه بهنام دهش پور می باشد و به عنوان اولین اقدام، مددکاران و کارشناسان موسسه در این واحد پذیرای بیماران مبتلا به سرطان  از اقصی نقاط ایران و هم چنین اتباع غیر ایرانی هستند.

این واحد با انجام بررسی های تخصصی و تشکیل پرونده، میزان و نوع حمایت های موسسه به بیماران مبتلا به سرطان را براساس معیارهای کارشناسی و بررسی وضعیت درمانی، معیشتی و سطح خانوادگی آنها در طی دوره درمان بیمار را برعهده دارند.

واحد مددکاری موسسه فعالیت های خود را از سال ۱۳۷۹ به صورت مستقیم و از ابتدای تاسیس موسسه در بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش آغاز کرده است و  در مرداد ماه ۱۳۹۸  با توجه به ازدیاد تعداد مراجعه کنندگان و کمبود فضا و همینطور جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر و حفظ شان و کرامت انسانی بیماران و مراجعه کنندگان، به فضایی بزرگتر انتقال یافته است و در ساختمان جدید (میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳ ، طبقه اول) پذیرای مددجویان و مراجعه کنندگان عزیزمان هستیم.

از ابتدای تاسیس موسسه تاکنون نزدیک به ۱۶ هزار بیمار مبتلا به سرطان مراجعه کننده از استان های مختلف طی دوره درمان بیماریشان از خدمات حمایتی و مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور بهره مند شده اند.

همچنین این واحد از سال ۱۳۹۳ در بخش انکولوژی بیمارستان امام حسین (ع) نیز پاسخگوی مراجعه کنندگان می باشد.

جهت بهره مندی از خدمات حمایتی و مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور خواهشمند است موارد زیر که مربوط به روند تشکیل پرونده و همچنین نکات لازم در هنگام مراجعه می باشد را مطالعه فرمایید.


روند تشکیل پرونده و مدارک مورد نیاز

•-حضور بیمار (در صورت عدم امکان حضور بیمار در واحد مددکاری، حضور یک نفر از بستگان درجه یک جهت تشکیل پرونده  با ارائه مدارک شناسایی)
•-ارائه کارت درمان در صورتی که بیمار تحت درمان در بیمارستان شهدای تجریش و یا بیمارستان امام حسین (ع) می‌باشد.
•-کپی از برگه پاتولوژی
•-ارائه پروتکل درمانی (این برگه توسط واحد مددکاری به ما تحویل داده می شود) تکمیل شده توسط پزشک معالج رادیوتراپیست و یا آنکولوژیست (تعداد دوره‌ها و تاریخ حتما باید درج شود و این برگه توسط واحد مددکاری به شما تحویل داده می‌شود.)
•-ارائه مدارک شناسایی معتبر (کپی از کارت ملی و کپی از تمام صفحات شناسنامه)
•-کپی از صفحه اول دفترچه بیمه
•-در صورت داشتن بیمه تکمیلی، ارائه نامه رسمی (سربرگ و مهر رسمی) تعیین سقف مساعدت بیمه از بیمه تکمیلی مربوطه با مشخص شدن تاریخ تمدید بیمه تکمیلی
•-در بعضی از موارد ارائه فرم تأییدیه بیمه جهت مصرف دارویی خاص
•-ارائه برگه عوارض نوسازی مسکن و یا اجاره نامه (بنا بر درخواست مددکار)
•-انجام بازدید از منزل با حفظ کرامت انسانی توسط مددکار موسسه  (بنا بر درخواست مددکار)
•-ارائه برگه گواهی تزریق و یا گواهی مصرف دارو و یا پوکه داروی مصرفی در هر نوبت مراجعه توسط بیمارانی که مصرف‌کننده دارو های گران قیمت و یا خارج از تعرفه بیمه هستند. (بنا به درخواست مددکار)
•-ارائه اصل پیش فاکتور از داروخانه‌های طرف قرارداد با موسسه جهت تهیه داروهای شیمی درمانی (داروخانه شهید کاظمی، داروخانه ۱۳ آبان) (به همراه دو کپی از پیش فاکتور و دو کپی از نسخه)
•-نکته: لطفا در هر مراجعه اصل مدارک مربوط به دارو و درمان خود را همراه داشته باشید.


نکات قابل توجه در هنگام مراجعه

•-به منظور تسریع در ارائه خدمات موسسه خواهشمند است برگه­های تعهدنامه درخواستی از طرف مددکار حتما تکمیل گردد و در این خصوص همکاری های لازم با مددکار صورت پذیرد.
•-در صورتی که محل درمان بیمار مراکز درمانی و یا بیمارستان‌های دولتی به غیر از بیمارستان شهدای تجریش باشد: ارائه معرفی‌نامه از واحد مددکاری بیمارستان‌های دولتی الزامی است.
•-در صورت لزوم، راهنمایی لازم جهت اطلاع بیمار و یا همراه بیمار جهت دریافت مساعدت به سازمان غذا و دارو  و سایر مراکز خیریه و مراکز کمک‌رسان دولتی و غیر دولتی و سازمان‌های بیمه‌گر انجام خواهد شد و پیگیری های این کمک­ها بر عهده بیمار و همراهان بیمار است.
•-در صورت لزوم و طبق دستورالعمل مددکاری بعضی از پرونده‌های مددکاری جهت تصمیم‌گیری به کمیته مددکاری ارجاع داده می‌شوند و نتیجه پس از بررسی های لازم به اطلاع بیمار خواهد رسید.
•-مراجعه‌کننده گرامی، خواهشمند است در ارائه اطلاعات، خود (آدرس محل سکونت و‌ شماره تماس) جهت درج در پرونده دقت کنید. ممکن است جهت تکمیل مدارک و اطلاعات داخل پرونده و‌ پیگیری وضعیت بیمار با شماره تماس‌های داخل پرونده تماس گرفته شود، لذا دادن اطلاعات صحیح الزامی است. خواهشمند است با  مددکاران در این خصوص  همکاری نمایید.
•-با توجه به پذیرش بیماران با حداقل هزینه، پذیرش انواع بیمه و سطح امکانات بیمارستان های دولتی پیشنهاد می گردد قبل از شروع درمان در مورد انتخاب محل درمان با پزشک معالج مشورت فرمایید تا درمان در بیمارستان های دولتی انجام گیرد.


در خصوص کمک هزینه دارو و درمان برای بیماران مبتلا به سرطان دارای پرونده در مددکاری موسسه:
۱-داروخانه‌های طرف قرارداد موسسه خیریه بهنام دهش‌پور، تنها داروخانه شهید کاظمی و داروخانه سیزده آبان می‌باشد.  لطفا جهت تهیه پیش‌فاکتور (با توجه به شرایط پرونده) به این مراکز مراجعه فرمایید.

۲-اعتبار پیش‌فاکتور ارائه‌شده به موسسه تا ۴۸ ساعت می‌باشد و می‌بایست چاپی، خوانا، بدون خط‌خوردگی و پارگی باشد. (شامل روز های تعطیل نمی باشد)

۳-در خصوص خرید دارو و تجهیزات‌درمانی، در صورتی که در داروخانه‌های طرف قرارداد موسسه موجود نبودند، با هماهنگی مددکار موسسه، دارو و تجهیزات از مراکز معتبر فروش و با قیمت مناسب تهیه شود. (اولویت با داروخانه‌های دولتی و تک‌نسخه‌ای دولتی می‌باشد).

۴-در این موارد ارائه  اصل فاکتور معتبر چاپی با درج کدملی بیمار و شماره اقتصادی داروخانه و یا شرکت دارویی، مشخصات داروخانه و یا شرکت دارویی، دارای مهر و امضا (دست‌نویس یا المثنی نباشد و مطابق با نسخه تجویز شده پزشک باشد)، نسخه  واضح و پرفراژ شده توسط داروخانه و همچنین رسید پرداخت پوز لازم می‌باشد.

۵-در مورد آیتم سه : نسخه ، اصل فاکتور و اسناد مالی ارائه‌شده به واحد مددکاری از زمان خرید دارو  تا حداکثر یک ماه اعتبار دارند و نیاز به ارائه گواهی تزریق و  پوکه دارو و موارد خواسته‌شده از سوی مددکار می‌باشد.

۶-در صورت داشتن بیمه‌تکمیلی، ارائه نامه تعیین سقف مساعدت بیمه از بیمه‌تکمیلی مربوطه با مشخص شدن تاریخ تمدید بیمه تکمیلی (سربرگ و مهر رسمی)

۷-ارائه یک شماره کارت بانکی معتبر به نام بیمار  تحت پوشش موسسه

دفاتر مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش‌پور:

دفتر تجریش:
بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
شماره تماس: ۹۱۰۰۹۹۰۰-۰۲۱ داخلی  ۱۱۷-۱۲۷-۱۰۸-۱۱۸-۱۱۹-۱۰۵
دفتر مددکاری تجریش از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۱۵ الی ۱۲ آماده پذیرش بیماران می باشد.

دفتر بیمارستان امام حسین (ع):  
خیابان شهید مدنی ، بیمارستان امام حسین (ع) ، بخش آنکولوژی، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش‌پور
شماره تماس: ۷۳۴۳۲۶۰۱
این دفتر تنها پذیرای بیماران در حال درمان در این مرکز می باشد و از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۱۵ الی ۱۳ آماده پذیرش بیماران می باشد.


آدرس دارو خانه های طرف قرار داد موسسه :

داروخانه سیزده آبان

آدرس: خیابان کریمخان ، نبش خیابان خردمند شمالی
تلفن:  ۸۸۸۴۹۰۱۱-۰۲۱

داروخانه شهید کاظمی
آدرس: خیابان ولیعصر،پایین تر از چهارراه پارک وی،روبروی مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش
تلفن: ۲۶۲۱۰۰۸۲-۰۲۱

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir