سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

بسته نیکوکاری و مشارکت اجتماعی سازمان ها
 

موسسه خیریه بهنام دهش پور خدماتی همچون تامین هزینه دارو و درمان و ارائه خدمات جانبی و حمایتی نزدیک به 17 هزار بیمار مبتلا به سرطان (از ابتدای تأسیس تا سال 1400) و خانواده آن‌ها در طول دوره درمان بیمار، تجهیز مراکز دانشگاهی و دولتی فعال در حوزه سرطان، برنامه های تشخیص زودهنگام بیماری سرطان، طراحی و اجرای کمپین های آموزشی و پیشگیری از سرطان، اجرای پروژه های تحقیقاتی، اطلاع‌رسانی و تلاش برای از بین بردن باور های غلط جامعه در خصوص بیماری سرطان، حمایت و راهنمایی خیرین و سایر موسسات مردم نهاد و کمک به توانمند ساختن موسسات همسو در شهرستان‌ها، جذب مشارکت اجتماعی و توسعه فرهنگ داوطلبانه را در کارنامه خود ثبت کرده است.

مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها (Corporate Social Responsibility)، مجموعه وظایف و تعهداتی است که سازمانها در راستای حفظ، مراقبت و کمک به منافع عمومی جامعه­ای که در آن فعالیت دارند انجام میدهند. این حمایتها به صورت منابع مالی و یا کمک به اجرای رویدادهای اجتماعی مورد قبول جامعه و در راستای بهبود رفاه اجتماعی آن صورت می‌پذیرد.

این موسسه در راستای حمایت از بیماران و تحقق رسالت سازمانی خود، براساس لیست نیازها و پروژه‌های سازمانی، اقدام به تهیه بسته نیکوکاری و مشارکت اجتماعی سازمانها (CSR) با هدف ایجاد و استمرار مشارکت و همکاری اشخاص حقوقی در قالب مشارکت دو جانبه نموده است.

 

سازمان‌های علاقمند به همکاری با موسسه خیریه بهنام دهش­پور در قالب بسته نیکوکاری و مشارکت اجتماعی سازمان­ها، میتوانند از طریق هماهنگی با واحد حامیان (91009900 داخلی 114) نسبت به انتخاب سطح و نوع همکاری مورد نظر اقدام نمایند.

#جهانی_بدون_ترس_از _بیماری_سرطان

 دعای خیر بیماران بدرقه راهتان