سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

یکی از زیر مجموعه های گروه خدمات حمایتی موسسه، واحد هزینه تحصیلی (یاران بی بی گل)  است که به همت مرحوم سرکار خانم مینا صفوی آزاد و سایر داوطلبان پیشکسوت و جمعی از خیرین دغدغه مند در این حوزه شکل گرفت.

خانواده بیماران مبتلا به سرطان پس از آغاز بیماری علاوه بر رنج بیماری، سختی‌ها و مشکلات معیشتی و هزینه‌های بالای درمان بیماری سرطان را نیز تجربه می کنند که همین امر زندگی فرد مبتلا به سرطان و خانواده این افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد، به نحوی که تمام توان مالی خانواده ها معمولا صرف تامین دارو و هزینه های درمانی می شود که اغلب با کمبود  همه جانبه ای روبه رو می شوند و تمرکز خانواده ها بر روی تامین هزینه های سنگین بیماری سرطان معطوف شده و همچنین مشکلات روانی به وجود آمده در پی این بیماری در برخی از خانواده ها باعث کاهش توجه به سایر موضوعات زندگی مانند انگیزه به ادامه تحصیل شده است.

در سالهای گذشته شاهد این موضوع بودیم که فرزندان برخی از خانواده های تحت پوشش موسسه خیریه بهنام دهش پور با موانع گسترده ای برای ادامه تحصیل روبه رو هستند و موضوع ادامه تحصیل آنان به بوته فراموشی سپرده می شود، یکی از شایع ترین آنها دغدغه مالی است. به همین منظور بعد از بررسی واحد مددکاری موسسه، تعدادی از پرونده های مدددجویان به طور ماهانه و به منظور کاهش پیامدهای ناشی از بیماری و مشکلات ایجاد شده برای خانواده، به واحد هزینه تحصیلی معرفی میشوند و بعد از بررسی، تائید و پیگیری مستمر توسط واحد هزینه تحصیلی، امکان ادامه تحصیل برای فرزندان بیماران مبتلا به سرطان فراهم می اید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کمک هزینه تحصیلی (یاران بی‌بی گل)، می توانید در طول ساعات اداری با شماره تماس 91009900-021 داخلی 109 تماس حاصل نمایید.