سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

    • همواره یکی از مهمترین دغدغه ها و مشکلات بیماران و همراهان ایشان در طول دوره درمان، موضوع اسکان و دسترسی راحت به خدمات درمانی و حمایتی میباشد . در سال ۱۳۵۶ مرحومه لطیفه امیرقاسمی یک باب ساختمان مسکونی در محله دزاشیب جهت اسکان بیماران شهرستانی و همراهان آنان وقف بیمارستان شهدای تجریش نمود که این ملک با عنوان همراه سرا  از سال ۱۳۸۱ به طور رسمی دراختیار موسسه خیریه بهنام دهش پور قرار داده شده است.

    ماموریت اصلی همراه سرا، فراهم آوردن شرایط مناسب اقامتی برای بیماران طی دوران درمان ایشان با پذیرایی از بیمار و یک فرد همراه است. در این واحد امکاناتی ازقبیل اتاق استراحت، ارائه وعده های خوراک (صبحانه، ناهار، شام و میان وعده) به صورت رایگان در اختیار بیماران و همراهان قرارداده می شود.  همچنین به منظور ایجاد احساس نشاط و امید به زندگی برای بیماران و همراهان آنان ، کلاسها و دوره های آموزشی، تفریحی، هنری و مراسم مختلف مناسبتی نیز در این مرکز اجرا می شود.

    ساختمان و محوطه همراه سرا که پیوسته با کمکهای مردمی اداره شده است در راستای بهبود وضعیت و قابلیت ارائه خدمات به مراجعه کنندگان تاکنون طی سه نوبت توسط موسسه مورد بازسازی قرار گرفته است.

    همراه سرای موسسه خیریه بهنام دهش پور مجموعه ای دارای دو ساختمان برای  اسکان بیماران و همراهان آنان میباشد که شامل : ۱۴ اتاق ، ۳۵ تخت بیمار، ۳۲ تخت همراه، ۱۰ سرویس بهداشتی، ۴ حمام ، یک آشپزخانه، یک سالن اجتماعات، یک ساختمان برای برگزاری کلاس های آموزشی و دفتر همراه سرا  است.

بیماران مراجعه کننده از سایر استان ها که در بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدا تجریش  در حال درمان میباشند ، با هماهنگی مددکاری بیمارستان شهدای تجریش در طول مدت درمان می‌توانند با یک همراه و با توجه به پروتکل‌ها و دستورالعمل های تعریف شده به همراه سرای موسسه خیریه بهنام دهش پور معرفی  شوند.

پس از پذیرش، پکیج‌های بهداشتی رایگان در اختیار بیماران قرار گرفته و در طول مدت اقامت از خدمات اسکان رایگان بهره مند شده و از برنامه ها و کلاس‌های متنوع از قبیل دعا خوانی، هنر درمانی، آوا درمانی، روانشناسی، خیاطی، گلسازی و قلاب بافی که اکثرا توسط دواطلبان قدیمی و بیماران بهبود یافته اجرا می گردد ، استفاده نمایند

خیرین و نیکوکاران گرامی میتوانند با اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی (مواد خوراکی، پوشاک و اقلام مورد نیاز این واحد) به صورت روزانه و یا موردی (در مناسبت های مذهبی)، موسسه خیریه بهنام دهش پور را در .استمرار این خدمات یاری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 91009900-021 داخلی ۳۳۳ ، 105 و 101 طی ساعات اداری تماس حاصل نمایید.

میدان قدس، به سمت خیابان باهنر، کوچه شهید صادقی، بن بست دوم، انتهای کوچه، همراه سرای موسسه خیریه بهنام دهش پور