× بستن منو

آرزوهایی که به صاحبشان رسیدند

آرزوها

انسان ها پس از آشنا شدن و رو در رو قرار گرفتن با مشکلات دیگران است که احساس می کنند غم هایشان کوچک است و می توانند به راحتی از پس آن برآیند.آرزوی آرشیدا و عرفان دو کودک مبتلا به سرطان تحت پوشش کتابخانه کودکان موسسه خیریه بهنام‌دهش‌پور که بر روی درخت آرزوها بود، توسط خیرین مهربان برآورده شد و به دستشان رسید تا امیدی باشد برای مقابله با بیماریشان.

کادوی کودکان
برای برآورده کردن آرزوها نیاز نیست حتما کسی با چوب جادویی‌اش ظاهر شود که آرزوی شما را به حقیقت بپیوندد.بعضي آدم‌ها بدون اين ابزار هم توانايي برآورده كردن آرزوها را دارند؛ آدم‌هايي كه بدون هيچ‌گونه پيچيدگي عجيب و غريبي دست به‌كار شده‌اند يك كار خير كوچك ايجاد كرده‌اند.

وقتی فردی بتواند از خودش و خواسته‌هایی که دارد و از مشکلات و غم هایش عبور کند و به جای این که صرفاً به خودش فکر کند، دیگران را در اولویت قرار دهد، آن وقت مشکلات خودش را سبک‌تر احساس خواهد کرد و از آنها دچار ضربه روحی نخواهد شد.درخت آرزوها فرصتی است تا سری به کتاب‌خانه کودکان موسسه خیریه بهنام دهش‌پور بزنیم و زمانی را هر چند کم فارغ از مشکلات خودمان به کودکان مبتلا به سرطان اختصاص دهیم.

فکر نکردن به مشکلات شخصی و خانوادگی و در عوض توجه کردن به اطرافیان می تواند باعث ارتقای روحی برای هر کسی شود. از شما خیرین گرامی که مهرتان لبخند را بر روی لبان کودکان مبتلا به سرطان می‌آفرینید متشکریم.

برای کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۳- ۲۲۷۱۸۰۸۲  داخلی ۱۰۳ کتابخانه کودکان‌ تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797