× بستن منو

اینجا کودکان شادند

اینجا کودکان شادنداینجا کودکان شادند :

اعضای کتاب خانه کودکان موسسه خیریه بهنام دهش پور در صبح جمعه 14 اسفند ماه میزبان جمعی از کودکان تحت پوشش این کتاب خانه بودند. این برنامه به پیشواز نوروز باستانی و با نام جشن نوروز در محیطی شاد و سرشار از امید، خنده و انرژی با حضور 32 کودک و اعضای خانواده آنها برگزار شد.

سالن آمفی تئاتر موسسه خیریه بهنام دهش پور امروز میزبان تعداد زیادی از کودکان بیمار ولی شاد، امیدوار و پرانرژی بود که گرد هم آمده و برای استقبال از نوروز جشن گرفتند و در کنار هم ساعاتی را به دور از درد بیماری با دیدن برنامه های نمایشی و همخواهی آهنگ های شاد سپری کردند. در این جشن گروه هنری تاک و داوطلبان هنرمند کتاب خانه کودکان برنامه های متنوع و نمایشهای کودکانه زیادی را اجرا کردند. در پایان جشن نیز حاجی فیروز به تمام کودکان حاضر در جشن عیدی آنها را اهدا کرد.

پس از پایان جشن و سرور، به مناسبت فرارسیدن نوروز تمام کودکان، محل سالن آمفی تئاتر موسسه خیریه بهنام دهش پور را با هدایا و بسته ­های عیدی خود که با حمایت خیرین و نیکوکاران عزیز تامین شده بود ترک کردند.

بوی بهار و نوروز است که کم کم بر این مرز و بوم پراکنده میشود. لباس ها، کفش ها و هدایای رنگارنگ در صف رسیدن به دست کودکانمان هستند. ما را در پیمودن این راه از یاری خود بهره مند سازید. شما نیکوکاران گرامی برای همراهی در تامین سایر هدایا نوروزی و اقلام اهدایی موسسه آمادگی خود را از طریق شماره 22208797 داخلی 142 و 141 واحد حامیان اعلام و ما را در ین مسیر یاری نمائید.

بوی باران، بوی سبزه، بوی خاک

شاخه‌های شسته، باران خورده، پاک

آسمان آبی و ابر سپید

برگهای سبز بید

عطر نرگس، رقص باد

نغمه شوق پرستوهای شاد

خلوت گرم کبوترهای مست

نرم نرمک می رسد اینک بهار

کودکان شادند اینجا کودکان شادند 480-320-2 کودکان شادند اینجا کودکان شادند کودکان شادند کودکان شادند کودکان شادند کودکان شادند اینجا کودکان شادند کودکان شادند

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران در آستانه سال نو

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13
  • تلفن : 22208797
  • فاکس : 22208797