× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی محمد جوانی ۲۵ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

خدمات حمایتی در مهرماه ۱۳۹۶

خدمات حمایتی مهرماه 1396 موسسه خیریه بهنام دهش پور
جلسات حمایتی بهداشت روان به صورت مدون برای بیماران تحت پوشش موسسه خیریه بهنام دهش‌پور و خانواده‌های آن‌ها، با استقبال خوب بیماران و همراهان آنها همراه شده است. این جلسات در قالب برنامه‌های ثابت و مدون در دو محل بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش و نقاهتگاه موسسه خیریه بهنام دهش‌پور در حال برگزاری است.

بخش رادیوتراپی و آنکولوژی:
۱- کانتر اطلاع رسانی در ورودی بخش: داوطلبان روانشناس برای بالابردن آگاهی در مورد بیماری سرطان، همدلی با بیماران، مشاوره فردی، اطلاع‌رسانی در مورد کارگاه‌ها و گروه درمانی هر روز در طبقه همکف سالن رادیوتراپی و آنکولوژی حضور دارند.
۲-   بخش آنکولوژی: روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه داوطلبان روانشناس و بهبودیافته برای ارتقا روحیه بیماران و افزایش روند بهبودی در این بخش حضور دارند. با حضور گرم و حرفه‌ای این عزیزان، امید به درمان و زندگی در بیماران افزایش یافته است.
۳-  کتابخانه کودکان: روزهای سه شنبه هر هفته یک روانشناس داوطلب برای برقراری ارتباط موثر با کودکان وانجام مشاوره فردی در کتابخانه حضور دارد.
خدمات حمایتی مهرماه 1396 موسسه خیریه بهنام دهش پور
نقاهتگاه:
جلسات گروه‌درمانی بعدازظهر سه شنبه هر هفته با حضور متخصصین روانشناس (با محورهای ذهن‌آگاهی، دید مثبت‌گرا، شفقت درمانی و هنردرمانی) برگزار می‌شود.
موسیقی درمانی(آوادرمانی)، هنردرمانی(گلسازی و قلاب بافی)، قصه‌خوانی،شاهنامه خوانی، گپ و گفتگو، بازی و سرگرمی، خوراکی( صرف میوه و چای وشیرینی دور حوض به سبک قدیمی) از روز شنبه تا سه شنبه باحضور داوطلبان بهبودیافته و قدیمی در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.
جلسات مشاوره تغذیه با حضور خانم دکتر فردوس هر ماه یکبار به صورت فردی و گروهی برای بیماران برگزار می‌شود.
کلاس سوپرویژن: این جلسات که به صورت ماهانه و به شکل حرفه‌ای برای داوطلبان روان‌شناس و گروه بهبودیافته‌ها برگزار می شود جهت آموزش تکنیک‌های حرفه‌ای در خصوص مشکلات و مسایلی است که این افراد در کار با آن مواجه هستند، انتقادات و پیشنهادات بررسی می‌شود و راهکارهای موثری برای اینکه بتوانیم با یک تیم حرفه‌ای کار کنیم ارائه می‌شود.
مشاوره فردی: دو گروه مشاوران متخصص روانشناس که شامل مشاوران داوطلب و مشاورانی که پرسنل موسسه  هستند برای بیماران و همراهان آنان جلسات مشاوره فردی را به صورت رایگان برگزار می‌کنند. این جلسات علاوه بر نقاهتگاه در بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدا و بیمارستان امام حسین نیز برگزار می‌شود.
خدمات حمایتی مهرماه 1396 موسسه خیریه بهنام دهش پور
شما عزیزان می‌توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و یا نیاز به راهنمایی در ارتباط با خدمات حمایتی موسسه خیریه بهنام دهش پور با شماره ۳-۲۲۷۱۸۰۸۲ داخلی ۱۰۵، ۱۰۸ و ۱۱۲ در طول ساعات اداری (۸ الی ۱۶) تماس حاصل نمایید.با آرزوی بهبود همه بیماران

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir