× بستن منو
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

دوچرخه سواری-البرز تا انزلی

موسسه خیریه بهنام دهش پور

از البرز تا انزلی، برای روبان صورتی .

صبح روز پنجشنبه ۱۶ آبان رضا حضرتی، راهی مسیری ۳۰۰ کیلومتری شد تا اهمیت آگاه سازی افراد خانواده از سرطان پستان-که اغلب خانم ها به آن مبتلا می شوند- را اطلاع رسانی کند.

رضا حضرتی، دوچرخه سوار با تجربه ایرانی، گفته بود که قصد دارد روز پنج شنبه، ۱۶ آبان، فقط در یک روز، ۳۰۰ کیلومتر را رکاب بزند و رکورد سال گذشته اش را ارتقا دهد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

نقطه شروع این رویداد هیجان انگیز، استان البرز است و با عبور از استان های قزوین و گیلان، به نقطه پایان که منطقه آزاد انزلی است خواهد رسید و رکورد تازه خود را ثبت می کند.

مهم ترین پیام این رویداد، همراهی در ایجاد عادت جدید و یادآوری خودآزمایی منظم ماهیانه به بانوان از سوی افراد خانواده است.

خانم ها، همیشه مرکزعاطفی خانواده ها بوده اند و سلامت آنها، بی شک بر سلامت روانی و اجتماعی تمامی افراد خانواده تاثیری عمیق دارد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

از سال گذشته، موسسه خیریه بهنام دهش پور، با حمایت مالی شرکت زرین رویا، شاخه محصولات مای لیدی، پویش ملی آگاه سازی از سرطان پستان را با شعار همه با هم به پیش برای جهانی بدون ترس از سرطان را شروع کرد و امسال، با شعار چند دقیقه برای یک عمر و با هدف آموزش و ایجاد عادت معاینات منظم ماهیانه پستان به این مسیر ادامه داد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

روز پنجشنبه ماجرای رکاب زنی چالشی رضا حضرتی را با هم دنبال می کنیم و شما هم اگر در مسیرهای کیلومتر ۴۰ آبیک، کیلومتر ۱۰۰ قزوین، کیلومتر ۱۶۵ مولا علی گردنه لوشان، کیلومتر ۱۸۰ لوشان ، کیلومتر ۲۰۰ منجیل، کیلومتر ۲۲۵ رستم آباد، کیلومتر ۲۴۰ امام زاده هاشم، کیلومتر ۲۷۵ رشت و کیلومتر ۳۰۰ منطقه آزاد انزلی او را دیدید، یا در ایستگاه ها همراه کمپین شدید، حتما عکس هایتان را با هشتگ #hamebaham با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir