سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

دوچرخه سواری-البرز تا انزلی

از البرز تا انزلی، برای روبان صورتی .

صبح روز پنجشنبه ۱۶ آبان رضا حضرتی، راهی مسیری ۳۰۰ کیلومتری شد تا اهمیت آگاه سازی افراد خانواده از سرطان پستان-که اغلب خانم ها به آن مبتلا می شوند- را اطلاع رسانی کند.

رضا حضرتی، دوچرخه سوار با تجربه ایرانی، گفته بود که قصد دارد روز پنج شنبه، ۱۶ آبان، فقط در یک روز، ۳۰۰ کیلومتر را رکاب بزند و رکورد سال گذشته اش را ارتقا دهد.

نقطه شروع این رویداد هیجان انگیز، استان البرز است و با عبور از استان های قزوین و گیلان، به نقطه پایان که منطقه آزاد انزلی است خواهد رسید و رکورد تازه خود را ثبت می کند.

مهم ترین پیام این رویداد، همراهی در ایجاد عادت جدید و یادآوری خودآزمایی منظم ماهیانه به بانوان از سوی افراد خانواده است.

خانم ها، همیشه مرکزعاطفی خانواده ها بوده اند و سلامت آنها، بی شک بر سلامت روانی و اجتماعی تمامی افراد خانواده تاثیری عمیق دارد.

از سال گذشته، موسسه خیریه بهنام دهش پور، با حمایت مالی شرکت زرین رویا، شاخه محصولات مای لیدی، پویش ملی آگاه سازی از سرطان پستان را با شعار همه با هم به پیش برای جهانی بدون ترس از سرطان را شروع کرد و امسال، با شعار چند دقیقه برای یک عمر و با هدف آموزش و ایجاد عادت معاینات منظم ماهیانه پستان به این مسیر ادامه داد.

روز پنجشنبه ماجرای رکاب زنی چالشی رضا حضرتی را با هم دنبال می کنیم و شما هم اگر در مسیرهای کیلومتر ۴۰ آبیک، کیلومتر ۱۰۰ قزوین، کیلومتر ۱۶۵ مولا علی گردنه لوشان، کیلومتر ۱۸۰ لوشان ، کیلومتر ۲۰۰ منجیل، کیلومتر ۲۲۵ رستم آباد، کیلومتر ۲۴۰ امام زاده هاشم، کیلومتر ۲۷۵ رشت و کیلومتر ۳۰۰ منطقه آزاد انزلی او را دیدید، یا در ایستگاه ها همراه کمپین شدید، حتما عکس هایتان را با هشتگ #hamebaham با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید