سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

رونمایی از کتاب

رونمایی از کتاب رهایی از میهمان‌های ناخوانده‌ام، سرطان

تجربه‌های زندگی هر چه عمیق‌تر باشد دانش کاربردی را غنای بیشتری می‌بخشد. سهیم شدن این تجربه همواره به دیگران کمک می کند تا آنها مواجهه بهتری از آن مسئله داشته باشند. تجربه بیماری همیشه تجربه سختی است تازه اگر بیماری هم بیماری سختی باشد. بیماری سرطان از آن دسته بیماری‌هایی است که نوع مواجهه با آن و عدم ترس از بیماری می تواند کمک شایانی به بیمار کند. آقای ارژنگی از آن گروه بیمارانی است که تصمیم گرفته بود با این بیماری دوستانه برخورد کند و بر ترس ­ها و نگرانی ­های خود غلبه کند. این مواجهه درست از او انسانی قوی ساخته است. داستان آقای ارژنگی داستان مبارزه­ و استقامت در مقابل بیماری سخت است. او تصمیم گرفته است این تجربه را با همه بیماران قسمت کند و امید را به همه آنها هدیه کند.

داستان این کتاب آشنایی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور با آقای ارژنگی شد. ایشان کتاب خود را به موسسه تقدیم کردند و موسسه خیریه بهنام دهش‌پور به خود می بالد از اینکه ایشان تجربه خود را با ما سهیم شدند.

جلسه رونمایی از کتاب آقای ارژنگی روز سه شنبه مورخ 95/07/27 ساعت 11 صبح با حضور ایشان در سالن آمفی تئاتر موسسه واقع در بخش آنکولوژی بیمارستان شهدا برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید