× بستن منو

قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت

قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت

قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت

سرطان پروستات سومین سرطان شایع مردان در ایران است که بر اثر آن، سلول‌های بدخیم (سرطانی) در بافت‌ پروستات تشکیل می‌شوند. افزایش سن و سابقه خانوادگی بر خطر ابتلا به سرطان پروستات تأثیر می‌گذارند. سرطان پروستات با بیش از 4000 مورد جدید سالیانه جزو سرطان شایع مردان در ایران است. هم‌زمان با برگزاری سالانه چالش بلند کردن/ کوتاه نکردن سبیل آقایان در سراسر دنیا که همه ساله با شروع ماه نوامبر تا پایان آن به منظور کمک به مشکلات پیش ‌روی سلامت مردان برگزار می‌گردد، امسال مجموعه "لمیزکافی" برای مشارکت و هم‌یاری موسسه خیریه بهنام دهش‌پور برای کمک به تامین هزینه‌های بیماران مبتلا به سرطان و اطلاع‌رسانی در مورد سلامت مردان درایران، به چالش معروف به Movember پیوست. لمیز کافی در اقدامی یکپارچه بروشورهای پیشگیری از سرطان پروستات را در شعبه‌های خود نصب کرده و صندوق‌های کمک به این جنبش (قلک های بهنام) در تمامی شعبه‌های لمیزکافی تعبیه شده است. قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت از بیماران مبتلا به سرطان حمایتی دلنشین خواهد بود. مشارکت اجتماعی با حضور و همراهی شما شکل می گیرد و این حضور در کنار مجموعه لمیز رنگی پاییزی به خود گرفته است.

قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت صندوق‌های کمک به این جنبش در تمامی شعبه‌های لمیزکافی تعبیه شده است. برای اطلاع از این محل‌ها می توانید به آدرس www.lamizcoffee.com مراجعه کنید. ما به سلامتی فکر می کنیم و مراقبت از خود. شما می توانید با مراجعه به کافه های لمیز در این پویش با ما شریک شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797