× بستن منو
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت

قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت موسسه خیریه بهنام دهش پور

قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت

سرطان پروستات سومین سرطان شایع مردان در ایران است که بر اثر آن، سلول‌های بدخیم (سرطانی) در بافت‌ پروستات تشکیل می‌شوند. افزایش سن و سابقه خانوادگی بر خطر ابتلا به سرطان پروستات تأثیر می‌گذارند. سرطان پروستات با بیش از ۴۰۰۰ مورد جدید سالیانه جزو سرطان شایع مردان در ایران است.
هم‌زمان با برگزاری سالانه چالش بلند کردن/ کوتاه نکردن سبیل آقایان در سراسر دنیا که همه ساله با شروع ماه نوامبر تا پایان آن به منظور کمک به مشکلات پیش ‌روی سلامت مردان برگزار می‌گردد، امسال مجموعه “لمیزکافی” برای مشارکت و هم‌یاری موسسه خیریه بهنام دهش‌پور برای کمک به تامین هزینه‌های بیماران مبتلا به سرطان و اطلاع‌رسانی در مورد سلامت مردان درایران، به چالش معروف به Movember پیوست.
لمیز کافی در اقدامی یکپارچه بروشورهای پیشگیری از سرطان پروستات را در شعبه‌های خود نصب کرده و صندوق‌های کمک به این جنبش (قلک های بهنام) در تمامی شعبه‌های لمیزکافی تعبیه شده است.
قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت از بیماران مبتلا به سرطان حمایتی دلنشین خواهد بود. مشارکت اجتماعی با حضور و همراهی شما شکل می گیرد و این حضور در کنار مجموعه لمیز رنگی پاییزی به خود گرفته است.

قهوه تلخ با طعم دلچسب حمایت موسسه خیریه بهنام دهش پور
صندوق‌های کمک به این جنبش در تمامی شعبه‌های لمیزکافی تعبیه شده است. برای اطلاع از این محل‌ها می توانید به آدرس www.lamizcoffee.com مراجعه کنید. ما به سلامتی فکر می کنیم و مراقبت از خود. شما می توانید با مراجعه به کافه های لمیز در این پویش با ما شریک شوید.

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir