× بستن منو
کمک هزینه تحصیلی-مقطع پيش دبستاني-دبستان
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

مراسم داوطلبان جشنواره نوروزی ۱۳۹۷

موسسه خیریه بهنام دهش پور
مراسم تقدیر و تشکر از داوطلبان جشنواره نوروزی ۱۳۹۷ موسسه خیریه بهنام دهش پور در روز جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ و در محیطی زیبا و خاطره انگیز برگزار شد.
هدف اصلی از برگزاری این مراسم به بهانه زیبای دیدار با داوطلبان و خیرین، ارائه گزارش مالی از جشنواره نوروزی ١٣٩٧ بود که بسیاری از داوطلبان مشتاقانه منتظر شنیدن این خبر خوش بودند.
جمع دوست داشتنی داوطلبان و خیرین در کنار هم فضایی مملو از انرژی مثبت و انگیزه‌های زیبا برای آینده ایجاد کرده بود. در این مراسم، مجریان با اشاره به زحمات داوطلبان به بخشی از این فعالیت‌ها اشاره کردند و برخی از آنان به جمع صمیمی داوطلبان معرفی شدند.
خانم لیلی رضایی، مدیر عامل موسسه مقابل جمع داوطلبان سخنرانی کردند و در مهمترین بخش از سخنان خود به دو ویژگی منحصر به فرد و مهم موسسه خیریه بهنام دهش‌پور اشاره کردند. اول این که جمع خودجوش و مردمی داوطلبان با مدارک تحصیلی بسیار متنوع که روز به روز افزایش پیدا می‌کند و بخش قابل توجهی از آنها به صورت تخصصی و حرفه‌ای فعال هستند. دوم آن که این موسسه خیریه و مردمی در بیمارستان‌های دولتی فعالیت دارد و مشخصا خدماتی را ارائه می‌دهد که گاهی به نام «بهنام دهش‌پور» نیست و بدون منت و خالصانه در اختیار بیمارستان‌های دولتی قرار می‌گیرد و این بسیار ارزشمند است و خیرین این موسسه از این فرایند رضایت دارند.
در ادامه این مراسم، موسیقی فاخری تحت نام «اراده» به بهنام و بهنامی‌ها تقدیم شد و متن بیانیه داوطلبان خطاب به روح بلند بهنام دهش‌پور قرائت شد.
گزارش های ارائه شده نشان از موفقیت کم نظیر جشنواره نوروزی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور داشت که شادی و تشویق حضار را در پی داشت. خستگی بر تن داوطلبان نماند و این خروجی باشکوه امید و انرژی زیادی به ما داد تا برای سال ۱۳۹۷ و نوروز ۱۳۹۸ تلاشی مضاعف داشته باشیم.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
موسسه خیریه بهنام دهش پور
موسسه خیریه بهنام دهش پور
موسسه خیریه بهنام دهش پورموسسه خیریه بهنام دهش پور

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir