سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

معرفی کتاب راه شاد زیستن با سرطان

ابتلای به سرطان، به هیچ روی، ملیت، جنسیت، نژاد، مذهب، سن، غنی و فقیر و انسان خوب و بد نمی شناسد. فردی که به بیماری سرطان مبتلا می شود، حق انتخاب دارد: تسلیم شدن و یا مبارزه کردن.
با تسلیم شدن، فرد مبتلا ممکن است شانس رهایی از سرطان را به سادگی از خودش بگیرد و اما با مبارزه کردن می‌تواند زنده ماندن، داشتن زندگی با کیفیت و چه بسا تولدی دوباره برای شکوفا شدن در زندگی را برای خویش به ارمغان بیاورد.

دکتر «آلن د.ولفت» نویسنده کتاب راه شاد زیستن با سرطان که خود نیز از نجات یافتگان سرطان پروستات است، در سراسر آمریکا به خاطر ارائه آموزش‌های الهام بخش خود شهرت فراوانی دارد. او در مقدمه کتاب خود می گوید: «منظور از نوشتن این کتاب این است که به شما کمک کند تا بتوانید غم و اندوهتان را به عنوان امری عادی و ضروری بپذیرید و به آن احترام بگذارید و راه‌هایی برای به زبان آوردن آن‌ها پیدا کنید. غم و اندوه احساسی است که در درون ما حبس شده است. اما سوگواری کردن به معنای سرپوش برداشتن، تخلیه کردن و سهیم شدن غم و اندوهمان با دیگران است…»
این کتاب به شما کمک خواهد کرد تا افکار و احساسات دردناک ناشی از بیماری را بتوانند درک کنید، بپذیرید و آن‌ها را به زبان بیاورید. در این کتاب ۱۰۰ راهکار کاربردی ارائه شده است تا بتوانید ابتکار عمل را به دست بگیرید و با تغییر سبک زندگی با نگاهی تازه به این بیماری با اراده‌ای استوار و با افکار و روحیه‌ای سرشار از امید، شجاعت و اعتماد به خداوند، به یاری خودتان و گروه پزشکی‌تان با سرطان مبارزه کنید.
شناسنامه کتاب:
نویسنده: دکتر آلن.د.ولفت و دکتر کربی جی.دووال
ترجمه: سهیلا درخشنده نیا
تهران: نشر نشانه، ۱۳۹۶
بها: ۱۰۰۰۰ تومان (در صورت تمایل، همت عالی)
علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از دفتر موسسه خیریه بهنام دهش‌پور تهیه کنند.
شماره‌های تماس: ۳-۲۲۷۱۸۰۸۲ و ۷۵۴۰۹ (ساعت ۸ الی ۱۶)
آدرس دفتر مرکزی: خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک ۱۳
شعبه بیمارستان: میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان آنکولوژی رادیوتراپی، طبقه دوم

دیدگاهتان را بنویسید