× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی مرجان جوان ۲۰ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

همایش دوچرخه سواری بانوان(در آینه برای سلامتی هم نگاه می کنم)

موسسه خیریه بهنام دهش پور

همایش دوچرخه سواری بانوان با شعار چند دقیقه از یک عمر برگزار شد

همایش دوچرخه سواری بانوان در حمایت از ارتقا سلامت بانوان و با شعار چند دقیقه از یک عمر در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه بهنام دهش پور، این رویداد که بخشی از پویش ملی پیشگیری از سرطان پستان است، روز سه شنبه دوم مهرماه سال جاری از ساعت ۱۷ تا ۲۰ با حضور جمع کثیری از بانوان دوچرخه سوار در حمایت از ارتقا سلامت بانوان با شعار چند دقیقه از یک عمر، در پیست دوچرخه سواری و دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برپا شد.
در این برنامه هر کدام از شرکت کنندگان با لباسهایی به رنگ سفید و صورتی و دوچرخه های تزیین شده متناسب با طراحی و حال و هوای پویش ملی سرطان پستان، مسیر اطراف دریاچه آزادی را رکاب زدند و در پایان این رویداد، به سه نفر از بهترین شرکت کنندگان که جذاب ترین طراحی دوچرخه و لباس را داشتند، جوایزی از طرف حامی برنامه اهدا شد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور


موسسه خیریه بهنام دهش پور به عنوان حامی معنوی و در راستای فعالیت های انسان دوستانه خود با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، فدراسیون دوچرخه سواری، تیم ملی دوچرخه سواری بانوان و هیئت دوچرخه سواری استان تهران با حمایت مالی شرکت زرین رویا شاخه مای لیدی (حامی انحصاری موسسه خیریه بهنام دهش پور در پیشگیری از سرطان پستان)، با هدف افزایش سطح آگاهی و جلب مشارکت زنان برای گسترش اطلاع رسانی در حوزه سرطان پستان در برگزاری این رویداد مشارکت داشت.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

این رویداد در ادامه فعالیتهای اطلاع رسانی وآگاه سازی پویش ملی همه باهم به پیش برای پیشگیری از سرطان پستان بود که در دومین سال این پویش و همکاری مشترک مابین موسسه خیریه بهنام دهش پور و برند مای لیدی برگزار شد.
سرطان پستان یکی از رایج ترین سرطان های میان زنان است. آمارها نشان می دهند ۲۷ درصد از مبتلایان به این نوع بیماری زیر ۴۰ سال سن دارند.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

موسسه خیریه بهنام دهش پور به مناسبت ماه اکتبر که ماه اطلاع رسانی سرطان پستان در جهان است اقدامات و برنامه های اطلاع رسانی و آموزشی گسترده ای را همچون سال ۱۳۹۷ در مهرماه سال جاری در پیش دارد. این اقدامات در مسیر آگاهی بخشی به جامعه بانوان ایران برای پیشگیری و خودمراقبتی بیشتر در موضوع سرطان انجام می شود.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

این سازمان خیریه مردم نهاد در راستای فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی خود، تلاش میکند تا نوع نگاه و نگرش افراد جامعه و باورهای غلط در مورد بیماری سرطان را تغییر دهد؛ این‌که سرطان نیز مانند سایر بیماری‌ها قابل درمان است و با پیشگیری و تشخیص به موقع می توان دوره درمان این بیماری را کوتاه‌تر و آسان‌تر کرد.
به امید جهانی بدون ترس از بیماری سرطان

موسسه خیریه بهنام دهش پور
موسسه خیریه بهنام دهش پور
موسسه خیریه بهنام دهش پور

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir