× بستن منو
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

کارگاه آموزشی بیماری های آمیزشی

موسسه خیریه بهنام دهش پور

اول مراقب خودت باش

هر روز یک میلیون نفر در سراسر دنیا به یکی از انواع بیماری های آمیزشی مبتلا میشوند. هر روز یک میلیون نفر! ممکن است ابتدا شنونده فکر کند که فرد ارائه دهنده حداقل یک صفر را اشتباهی بیشتر گذاشته و خوانده است. اما این طور نیست. این عدد صحیح است و آمار رسمی سازمان بهداشت جهانی در سالهای اخیر است. بیماری های آمیزشی امروز یکی از معضلات جدی سلامت است. آمار ابتلا به آن رو به افزایش است و به دنبال آن نیز عوارضی که میتواند بر جای بگذارد. میتواند همراه با علایم فیزیکی مثل زخمها و ترشحات و التهابات باشد یا منجر به ضایعات بدخیم و سرطانها شود و نیز آسیبهایی مثل بارداری پرخطر یا نازایی ایجاد کند. پس مبحث سلامت جنسی و بیماری آمیزشی تنها سلامت یک فرد نیست بلکه سلامت خانواده، نسل آینده و یک جامعه است. و در حال حاضر شایع‌تر از آنچه تصور میکنیم.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

اطلاع‌رسانی و آموزش همگانی آحاد جامعه به ویژه داوطلبان و حامیان و همراهان همیشگی موسسه، یکی از اولویتهای راهبردی  موسسه خیریه بهنام دهش پور است.

در این راستا به طور متناوب کارگاه‌ها و جلسات آموزشی در زمینه شناخت و پیشگیری از بیماری در سالن اجتماعات دفتر موسسه در بیمارستان شهدای تجریش برگزار می‌شود.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

کارگاه آموزشی بیماریهای آمیزشی با توجه به اهمیت اگاهی بیشتر جامعه به ویژه زنان از این تهدید توسط انجمن راه روز سه شنبه ۱۸ تیرماه در سالن اجتماعات دفتر موسسه برای بانوان شاغل و داوطلب موسسه برگزار شد.

در این کارگاه درمورد تعریف سلامت جنسی و مبانی آن، شرایط پرخطری که سلامت جنسی را به مخاطره می‌اندازد و نیز بیماریهای شایع، علامتها و نشانه‌های آنها و عوارض این بیماری ها صحبت شد. همینطور درمورد راهکارها و شیوه‌های محافظت از خود و حفظ سلامت توضیح داده شد که میتواند مسیر یک زندگی را به کل تغییر دهد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در حیطۀ بهداشت و سلامت جنسی به وب سایت https://anjoman-rah.orgمراجعه کنید.

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir