سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

کارگاه پیشگیری از سرطان پستان- شرکت فروشگاه های زنجیره‌ای افق کوروش

سرطان پستان شایع ترین سرطان زنان در ایران و جهان است، اما خبر خوب این است که تحقیقات نشان داده، با بکارگیری روش‌های غربالگری و تشخیص زودرس از سال ۱۹۷۵، میزان مر‌گ و میر ناشی از سرطان پستان در جهان کاهش پیدا کرده و بقای ۵ ساله بیمار(بعد از اتمام درمان) بیش از ۷۵ درصد افزایش یافته است.
آمار سرطان پستان گرچه در حال افزایش است، ولی چنانچه در مراحل اولیه، زود تشخیص داده شود می تواند درمان موفقیت آمیزی داشته باشد.


اینها بخشی از موضوعات مورد بحث در کارگاه آموزشی” آگاهی و تشخیص زودهنگام سرطان پستان” بود که این بار در روز چهارشنبه ۱۱دی با حمایت شرکت زرین رویا برند مای لیدی برای ۵۵ تن از بانوان شاغل در‌”شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش” برگزار شد
مباحث دیگر این کارگاه، شناخت سرطان و سرطان پستان، روش‌های غربالگری، عوامل خطر، عوامل قابل تغییر و غیرقابل تغییر تهدید کننده سرطان پستان، نحوه خودآزمایی پستان، تغذیه سالم و …بود.
در انتها نیز به سوالات شرکت کنندگان توسط مدرس این کارگاه پاسخ داده شد.


همچنین به شرکت کنندگان در این کارگاه، بسته آموزشی و بهداشتی(هدیه برند مای لیدی) اهدا شد.
برای بهره‌مندی از کارگاه‌های آموزشی آشنایی و تشخیص زودهنگام سرطان پستان موسسه خیریه بهنام دهش پور، هدیه برند مای لیدی ویژه بانوان شاغل در موسسات، شرکتها و مراکز عمومی می توانید در ساعات اداری با واحد آموزش از طریق شماره ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲۰۱ و ۲۳۲ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید