× بستن منو

کار داوطلبانه شاتل

کار داوطلبانه شاتل

کار داوطلبانه شاتل : 

کار خیریه در ایران سابقه طولانی دارد. کارکنان و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی با اختصاص یک روز خود به کار داوطلبانه، بهتر با مفهوم داوطلبی آشنا می‌شوند، معضلات اجتماعی و آنچه زیر پوست شهرشان می‌گذرد را از نزدیک می‌بینند و سعی می‌کنند قدمی در رفع این مشکلات بردارند.

به همین دلیل موسسه خیریه بهنام‌دهش‌پور نیز در چند سال اخیر در روز کار  داوطلبانه شرکت‌ها پذیرای داوطلبان بنگاه ها و موسسات است.مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها امری است که می‌تواند موجب پیوند بین سازمان‌های مردم نهاد و شرکت‌ها باشد.برای بسیاری از کشورهای جهان فعالیت داوطلبانه و کار داوطلبانه از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که فعالیت‌های اجتماعی و داوطلبانه، بخشی از مسئولیت شهروندی افراد است. نوزدهم اردیبهشت‌ماه، بیست نفر از کارمندان شرکت شاتل برای انجام یک روز کار داوطلبانه میهمان موسسه خیریه بهنام دهش پور  بودند و ضمن آشنایی با بخش‌های مختلف خیریه به واحد‌های مختلف در انجام کار روزانه مانند پول‌شماری قلک، تغذیه روزانه، کتابخانه کودکان، بازدید از کودکان بخش هماتولوژی و ... کمک کردند و در پایان روز با تفکری متفاوت با دیروز، یک روز از کارشان را به بیماران مبتلا به سرطان هدیه کردند و تعدادی از این عزیزان فرم داوطلبی موسسه را برای مشارکت بیشتر در این فعالیت‌ها تکمیل کردند.

کار داوطلبانه گروه شاتل

کار داوطلبانه کارمندان شاتل کار داوطلبانه شاتل کار داوطلبانه اعضای شاتل کار داوطلبانه شاتل

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797