× بستن منو

گزارش جشن سلامتی و شکرگزاری

شکرانه سلامتی لبخند بزن! ما شکرگزاریم. شکرگزار هر آنچه که داریم. هر آنچه که هستیم. شکرگزار سلامتی‏ مان، که بهترین و با ارزش ‏ترین نعمت است. شکرگزار بودنمان که با همین بودن است که می‏ توان ترانه‏ ای هر چند کوتاه بر صحنه زندگی نواخت. ما شکرگزار زندگی هستیم. زندگی یعنی با هم بودن و کنار هم بودن و به شکرانه آن صمیمی ‏ترین و گرم ‏ترین جشن‏ها را برپا می‏کنیم...   ١٩آبان ماه امسال همچون سال‏ های گذشته جشنی باشکوه به شکرانه سلامتی دوباره فرزندانمان در تالار امام ‏خمینی دانشکده پزشکی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. در این جشن شاد، مهمانانی همچون همیشه با حضورشان دل‏ هایمان را گرم کردند. کودکان و نوجوانان که سلامتی‏ شان را به یاری دستان پرمهر هم ‏نوعانشان باز پس گرفته بودند، مهمانان اصلی‏ مان بودند. آنها که یادمان دادند می ‏توان حتی بر سرطان نیز پیروز گشت، اگر یادمان نرود که همگی به یکدیگر نیاز داریم.   به شکرانه این موهبت الهی برنامه‏ های مختلفی با همکاری واحد کتابخانه کودکان مؤسسه خیریه بهنام دهش ‏پور و هنرمندان و یاران همیشگی‏ مان برپا گردید. «سارا مجد» مجری این برنامه شاد بود و با لبخند و مهربانی‏ اش، خنده را بر لبان مهمانان بزرگ و کوچکمان ‏آورد. اجرای یک تأتر به سرپرستی آرش صادقیان، شاهنامه خوانی کودکان، برش کیک دو متری اهدایی قنادی هانس توسط کودکان سلامت یافته، اجرای موسیقی زنده، برگزاری مسابقه و اهدای هدایا و جوایز مختلف و پخش تیزر و کلیپ کودکان از دیگر برنامه‏ های این مراسم بود. alt از هنرمند عزیز صالح میرزاآقایی برای حضورش در این برنامه، شرکت اربیت که با عروسک‏هایش لبخند را بر لبان کودکان حک کرد و تمامی خیرین و عزیزان و تمامی داوطلبین که چون همیشه ما را حمایت کردند تشکر و قدردانی می‏ شود.  

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت از تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797