× بستن منو

گزارشی از مراسم افتتاح بخش بستری

در سال ١٣٨٨به علت افزایش مراجعین به بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش و وجود محدودیت­ هایی در این بخش، مؤسسه­ ی خیریه­ ی بهنام دهش­ پور، اقدام به افزایش ظرفیت بخش آنکولوژی این بیمارستان نموده است.1(1)      این بخش در پایان سال ١٣٩١ تکمیل و تجهیز و آماده بهره برداری شد.تمامی هزینه های مورد نیاز برای ساخت و تجهیز این بخش، با کمک خانواده محترم طاووسی و دیگر حامیان موسسه تامین گردید. مراسم افتتاحیه این بخش بستری با حضور آقای دکتر یاوری؛ معاونت محترم درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نمایندگی از ریاست محترم این دانشگاه، آقای دکتر رادپی؛ ریاست بیمارستان شهداء تجریش، آقای مهندس مهابادی؛ مدیریت این بیمارستان و جمعی از اساتید و خیرین در روز یکشنبه، مورخ ٢٨ مهرماه ١٣٩٢، در سالن آمفی تئاتر بیمارستان شهداء تجریش برگزار شد. در این مراسم آقایان دکتر مدنی، دکتر یاوری، دکتر مفید و دکتر رادپی سخنرانی کردند و شرایط و نیاز های بخش رادیوتراپی را به سمع و نظر مدعوین رساندند. در پایان از برادران طاووسی که هزینه ساخت بخش الحاقی بستری را به مبلغ ٣٫٧٠٠٫٠٠٠٫٠٠٠ ریال پرداخت نموده بودند تجلیل به عمل آمد و همچنین تندیس خیریه به ایشان اعطا گردید. در این برنامه از حامیان حقیقی و حقوقی که در ساخت و تجهیز بخش ، با موسسه همکاری نمودند، قدردانی گردید. افتتاح بخش بستری جدید، توسط خانواده محترم طاووسی صورت گرفت و این بخش به طور رسمی آغاز به کار کرد. پذیرایی این برنامه توسط شرکت دارویی Sanofi حامی موسسه، انجام شد.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797