× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی مرجان جوان ۲۰ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتتاح رسمی ساختمان جدید مددکاری

موسسه خیریه بهنام دهش پور

صبح روز پنجشنبه ۱۷ مرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ با حضور مدیر عامل، تنی چند از اعضای هیات مدیره، جمعی از داوطلبان همیشه همراه واحد خدمات حمایتی و همکاران موسسه ساختمان اختصاصی واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور به صورت رسمی افتتاح شد. در این مراسم مدعوین از بخش های کاری واحد مددکاری در محل جدید بازدید کردند و با امضای تابلوی افتتاح رسمی ساختمان خدمات حمایتی-تجریش برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان دوباره هم‌پیمان شدند.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

علت انتقال واحد مددکاری به ساختمان جدید چه بود؟

به گفته لیلی رضایی، مدیر عامل موسسه خیریه بهنام دهش پور: از روز اول تاسیس موسسه این تصور وجود نداشت که روزی تعداد مراجعه کنندگان به حدی برسد که نیاز به فضای وسیع تری داشته باشیم. یک سوم مراجعه کنندگان ما از بیمارستان امام حسین هستند، با موافقت مدیریت بیمارستان امام حسین، واحد مددکاری در بخش رادیوتراپی آنکولوژی این بیمارستان راه اندازی شد که تا سقف مشخصی کمک هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان را پوشش می دهد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

در مورد مراجعان بخش رادیوتراپی-انکولوژی بیمارستان شهدای تجریش، پس از سالها، به دلیل محدودیت فضای فیزیکی و کمبود فضای خدمت‌رسانی به بیماران و مراجعان مددکاری موسسه در طبقه همکف بخش رادیوتراپی انکولوژی، با هدف بهبود فضای فیزیکی و ایجاد محیط آرامش‌بخش برای مددجویان( زیرا محیط بیمارستان گاهی متشنج است و گاهی شلوغی و بهم ریختگی ناشی از فوت بیماران و یا رفتارهای ناشی از استرس و سختی شرایط درمان، باعث میشد تا بیماران در حال درمان از نظر روحی حال و هوای خوبی نداشته باشند) ساختمان جدید به صورت اجاره تامین شد و از خردادماه اقدامات لازم برای تجهیز آن با منابع داخلی موسسه و همچنین حمایت و مشارکت نیکوکاران گرامی صورت گرفت و از ۱۲مردادماه میزبان مراجعان است.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

مدیر عامل موسسه بر این باور است که: به مرور زمان و بر اساس نیاز بیماران، واحدها و فضای ارائه خدمات درمانی را توسعه داده ایم.همچنین اسم مددکاری بهتر است به تسهیلگری تغییر کند. زیرا ما تسهیلگر بیماران هستیم و در روند کاری درمان به آنها کمک می کنیم تا امور درمانشان تسهیل و آسان تر شود.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

در حال حاضر دفاتر موسسه در طبقه دوم بخش رادیوتراپی- انکولوژى بیمارستان شهدای تجریش و ساختمان فرمانیه همچنان به فعالیت خود برای میزبانی شما نیکوکاران، داوطلبان و حامیان بیماران مبتلا به سرطان ادامه می‌دهند.امید داریم به یاری و استمرار حمایت شما عزیزان بتوانیم گام های موثرتری در مسیر حمایت از بیماران مبتلا به سرطان برداریم.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

موسسه خیریه بهنام دهش پور مراتب قدردانی خود را در پروژه تعمیرات و تجهیز ساختمان جدید خدمات حمایتی به همراهان و نیکوکاران گرامی: سرکار خانم یاسی اکبریان و آقایان: مهندس پیربازاری، ظفری، شبستری، قاسم خانی و گروه آقای زاهدی تقدیم می دارد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور
موسسه خیریه بهنام دهش پور

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir