سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

همکاری مشترک خیریه بهنام دهش پور با امید تجارت

هزینه یک ماه اسکان و تغذیه بیماران مبتلا به سرطان که در سامانه “امید تجارت” (پایگاه اینترنتی بانک ‌تجارت جهت واریز وجوه برای سازمان های خیریه) به ثبت رسیده بود، به کمک مردم نیکوکار عزیز و از طریق این سامانه در شهریور ماه سال ۱۳۹۷ تامین شد.


مبلغ جمع آوری شده در نشستی با حضور مدیر روابط عمومی بانک تجارت، مدیران مسئول موسسه خیریه بهنام دهش پور و داوطلبان مردمی این موسسه در محل بخش رادیوتراپی انکولوژی بیمارستان شهدای تجریش، به موسسه خیریه بهنام دهش پور به عنوان مجری این طرح اهدا شد.

در این نشست که با حضور آقای احمدی آذر (مدیر روابط عمومی بانک تجارت)، خانم لاجوردی (مادر بهنام دهش پور)، خانم خوشخو نژاد(رییس هیات مدیره موسسه خیریه بهنام دهش پور) و تعدادی از مسوولان این موسسه برگزار شد، در رابطه با فراهم شدن شرایط همکاری های بیشتر در آینده گفتگوهایی صورت گرفت.
در ادامه آقای احمدی آذر از بخش‌های مرتبط با سرطان بیمارستان شهدا دیدن کرده و با نیازهای مختلف این بخش آشنا شدند تا در ادامه همکاری‌ها، برای تامین این نیازها برنامه ریزی‌های منسجم‌تری صورت گیرد.

هدف سامانه امید تجارت ایجاد بستری امن و مطمئن برای مردم است. امید است بتوانیم با همیاری شما مردم عزیز پروژه‌های گسترده‌تری را  در راستای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان کشورمان به سرانجام برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید