× بستن منو

با امید می توان سرطان را شکست داد

با امید می توان سرطان را شکست دادبهبود از سرطان (با امید می توان سرطان را شکست داد)

در کشورهای توسعه ‌یافته آمار سرطان در بین کودکان رو به افزایش است،به ‌طوری‌که از هر یک میلیون نفر کودک زیر 15‌‌سال، سالانه 165‌کودک در کشورهای رو به رشد به سرطان مبتلا می‌شوند؛ اما طبق آمار ارائه شده، امروزه 70‌درصد از سرطان‌ها قابل درمان هستند و مبتلایان به آن بهبود می‌یابند.سرطان، یک بیماری قابل پیشگیری و درمان است و به ‌طور قطع در انتها این بیماری به مرگ ختم نمی‌شود. یکی از مواردی که پزشکان غالباً در مورد بیماری کودکان تأکید دارند، جدی گرفتن دردها و تغییرات وضعیت کودک است. تشخیص زودهنگام مخصوصاً در بیماری سرطان یکی از بزرگترین عواملی است که باعث نجات بیمار خواهد شد.

با امید می توان سرطان را شکست داد

در جامعه ما به طور معمول جشن‌ها و شادی‌ها با حضور زنان و مردان، دختران و پسران، کودکان و نوجوانان سالم برگزار می‌شود. کتاب‌خانه کودکان "موسسه خیریه بهنام دهش‌پور" در روز 10 دی ماه جشنی بزرگ به شکرانه سلامتی کودکان بهبود یافته از سرطان برگزار کرد. این جشن به همت داوطلبان و همراهی هنرمندان عزیز کشور مجید و سپهر قناد و هنرمندان بهبودیافته اجرا شد. در این جشن گروه هنرمندان در سالن آمفی تئاتر سرای محله تجریش از ساعت 10 الی 13:30 با اجرای تئاتر، موسیقی، تردستی و مسابقه برای کودکان ساعات خوشی را برای آنها رقم زدند. امید آنکه تمام کودکان بتوانند با برخورداری از امکانات درمانی مناسب و آگاهی خانواده‌ها سلامتی خود را تامین و پایدار کنند.

با امید می توان سرطان را شکست داد

با امید می توان سرطان را شکست داد

با امید می توان سرطان را شکست داد

با امید می توان سرطان را شکست دادمنبع: ایسنا و دکتر سلام

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران در آستانه سال نو

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13
  • تلفن : 22208797
  • فاکس : 22208797