× بستن منو

برگزاری کارگاه آموزشی STD

برگزاری کارگاه آموزشی STD

 اطلاع‌رسانی و آموزش همگانی، یکی از اولویتهای راهبردی موسسه خیریه بهنام دهش پور می باشد.در این راستا واحد آموزش موسسه خیریه بهنام دهش پور به طور معمول اقدام به برگزاری کارگاه ها و جلسات آموزشی متعددی در زمینه شناخت و پیشگیری از بیماری ها می کند.

برگزاری کارگاه آموزشی STD

کارگاه آموزشی STD توسط انجمن راه در روز یکشنبه ۲۱ آذرماه در سالن آمفی تئاتر موسسه برگزار شد. انجمن راه با هدف ارتقای سلامت و بهداشت جنسى فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ آغاز كرد. نمایندگان این انجمن در راستای یکی از فعالیت های اجرایی خود یعنی آموزش و اطلاع رسانى و مشاوره پزشكى در مسير پيشگيرى از بيمارى هاى آميزشى در دفتر موسسه حضور یافتند و کارگاهی آموزشی با تمركز بر اپيدمى خاموش بيمارى هاى آميزشى را در سالن آمفی تئاتر موسسه خیریه بهنام دهش پور برگزار کردند. این کارگاه که "پروژه كنترل_اس"(CtrlS) نام دارد، با همکاری مسئولین خیریه در دو نوبت برای پرسنل موسسه برگزار شد. در این کارگاه مباحثی مانند تاریخچه، نشانه ها و عوامل بیماری های آمیزشی، درمان های موجود ، راه های انتقال و .. مورد بحث و بررسی قرار گرفت. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه به وب سایت www.CtrlSTD.com و یا صفحه اینستاگرام به آدرس Instagram.com/Dr.Taaj مراجعه کنید.

کارگاه آموزشی STD

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران در آستانه سال نو

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13
  • تلفن : 22208797
  • فاکس : 22208797