× بستن منو

به عشق فوتبال

علی دایی

تحمل شرایط سخت به عشق فوتبال آسان شد. این بار نیز بر سر تمرین تیم نفت پوریای دوست داشتنی موسسه خیریه بهنام‌دهش پور حضور داشت. آرزوی پوریای ۹ ساله که این روزها از بیماری سرطان رنج می‌برد بر روی قلب کوچک قرمز درخت آرزو‌های موسسه دیدار با علی‌دایی بود؛ به همت کتاب­خانه کودکان امکان دیدار آن دو باهم فراهم شد و شهریار فوتبال ایران به پوریا قول داد که او را با خود بر سر تمرین واقعی فوتبال ببرد .

علی دایی

به یک هفته نکشید که به قولش عمل کرد و امروز پوریا از صبح زود، سر از پا نمی‌شناخت. هیچ وقت ندیده بودیم که کودکی با میل و رغبت خودش برای گرفتن داروی شیمی درمانی پیش­قدم شود. پوریایی که هر بار برای گرفتن دارو از زیر دست پرستاران فرار می‌کرد و بیشتر اوقات با اخم و گریه نمی‌خواست که سوزن آمپول به دستش بزنند با پای خودش راهی اتاق دریافت دارو شد و بعد از آن هم با شوق فراوان لباس‌های ورزشی جدیدش را پوشید و به قول خودش برای بازی در زمین «واقعی» فوتبال راهی باشگاه ورزشی صنعت نفت تهران شد. وقتی بهزاد غلام پور با اشتیاق گل می‌خورد.

تیم فوتبال نفت

با کلی شوق و ذوق با تمام فوتبالیست‌ها سلام و احوال­پرسی کرد و علی‌دایی بهزاد غلام­پور را برای دریافت ضربه‌های پوریا داخل دروازه فرستاد، غلام­پور هم با کمال میل از پوریا گل می‌خورد. بعد از آن گروهی از بازیکنان نونهال به همراه او بازی کوتاهی را ترتیب دادند. پوریا امروز حتی مربی‌گری را نیز تجربه کرد و برای تمرین بهتر بازیکنان تیم نفت به آنها پیشنهاد می‌داد. علی دایی به افتخار پوریا امروز خودش نیز پا به توپ شد و در انتها همه بازیکنان، توپ تیم نفت را برای پوریا امضا کردند و به او هدیه دادند.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797