× بستن منو

تابلوی اهدایی استاد دبیری

تابلوی اهدایی استاد دبیری

تابلوی اهدایی استاد دبیری

قسمت پذیرش بخش رادیوتراپی و انکولوژی بیمارستان شهدای تجریش امروز هنرمندانه نقشی از عشق را در آغوش دارد. بهرام دبیری هنرمند خوب کشورمان، به رسم سال‌های بی‌شمار همراهی با موسسه خیریه بهنام دهش‌پور این‌بار هم یکی دیگر از آثارش را به بیماران مبتلا به سرطان و همراهان‌شان اهدا کرد. تابلوی اهدایی این هنرمند طی مراسمی بر دیوار پذیرش بخش انکولوژی نصب شد و حال و هوای خاصی را به پذیرش بخش داد.

تابلوی اهدایی استاد دبیری

بهرام دبیری از سال‌های ابتدای تاسیس خیریه تا به امروز یاور و همراه همیشگی خیریه بوده و در بیشتر نمایشگاه‌های برگزار شده در نگارخانه خیریه و هم‌چنین رویدادهایی چون سومین نمایشگاه هنرمندان معاصر ایران و دیگر نمایشگاه‌هایی که به نفع بیماران مبتلا به سرطان برگزار شده، حضور فعال و پر رنگی داشته است. بهرام دبیری متولد سال ۱۳۲۹ در شیراز است آثار او از دهه 60 به بعد، مضامین اساطیری و جستجو در نقاشی مدرن را دنبال می‌کند و به سوی ریشه‌ها و میراث تصویری ایران گرایش دارد. تماشای نقش بر جسته‌های تخت جمشید و حضور شکوهمند کتیبه‌های نقش رستم از خاطرات کودکی اوست. او از 12سالگی به شکل تجربی و نیاموخته نقاشی را آغازکرد.در سال 1349 وارد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد.در سال‌های آغاز دانشجویی تحت تاثیر نقاشانی چون بوش و بروگل قرار گرفت و با استادانی چون هانیبال الخاص ، بهجت صدر ، پرویز تناولی و روئین پاکباز کار کرد. موسسه خیریه بهنام دهش‌پور به خود می‌بالد از همراهی هنرمندان گران‌قدر کشورمان که عاشقانه آن‌چه دارند را می‌بخشند و زیبایی و آرامش را به بیماران مبتلا به سرطان هدیه می‌دهند.

تابلوی اهدایی استاد دبیری

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت از تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718082
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797