× بستن منو

تیم والیبال بهنام

تیم والیبال بهنام

تیم والیبال موسسه خیریه بهنام دهش‌پور در دو رده سنی نوجوانان و جوانان فعالیت خود را برای ترویج سبک زندگی سالم آغاز کرده است. امروزه ورزش جایگاه ویژه‌ای در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری­ها دارد، سرطان ‌هم جزو بیماری‌هایی است که ارتباط نسبتا زیادی با شیوه زندگی افراد دارد. صنعتی شدن جوامع باعث افزایش بروز این بیماری شده است.

در صورت بی‌توجهی به امر پیشگیری بسیاری از بیماری‌ها مزمن و پایدار می‌شوند و برای همیشه افراد را در زندگی اجتماعی دچار مشکل می‌کند. متخصصان و سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده‌اند که برای رفع اختلالات روانی در کنار دارو و درمانی باید ورزش هم کرد. این­گونه به نظر می‌رسد، شرکت منظم افراد در فعالیت‌های بدنی و ورزش ضمن پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های جسمی و روحی‌، زمینه مناسبی را برای افزایش کیفیت زندگی انسان فراهم می‌آورد.تیم والیبال بهنام

یکی از راه‌کار‌های که این روزها می‌توان مردم و به خصوص جوانان را تشویق به ورزش و زندگی سالم کرد تشکیل تیم‌های ورزشی مختلف است. از همین رو به دنبال تلاش­های فراوان‌، زمینه‌ای فراهم شد تا این موسسه علاوه بر فعالیت در کمپین‌های پیشگیری از سرطان در زمینه‌ی والیبال نیز به طور رسمی شروع به فعالیت نماید و از همین طریق افراد را به زندگی سالم دعوت کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اپلیکیشن موسسه را دانلود کنید و بر روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و در جریان آخرین اخبار قرار بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797