× بستن منو
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

ارائه خدمات درمانی و حمایتی، در سطح استانداردهای بین المللی به بیماران مبتلا به سرطان و خانواده آنان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و کمک به تجهیز بیمارستان های دانشگاهی

جشنواره نوروزی

 تمدید پیش ثبت نام غرفه موسسه خیریه بهنام دهش پور
فرم اطلاع رسانی جشنواره نوروزی موسسه خیریه بهنام دهش پور به نفع بیماران مبتلا به سرطان
زمان برگزاری:  ۸ الی ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۶

مکان برگزاری: تهران، خیابان ولی‌عصر جنوب به شمال، نرسیده به پارک‌وی، مجتمع فرهنگی ورزشی تلاش

 

موسسه خیریه بهنام دهش‌پور سازمانی است مردم‌نهاد، غیردولتی و غیرانتفاعی که در نیمه دوم سال ۱۳۷۴ برپایه ایده و پیگیری­های بهنام دهش­پور فعالیت­های خود را آغاز کرد. بهنام در سوم اسفند همان سال و در سن ۲۱ سالگی در اثر ابتلا به بیماری سرطان از میان ما رفت و این مسیر با حمایت داوطلبان و حامیان و با دریافت مجوز قانونی، از سال ۱۳۷۹  تاکنون ادامه دارد.

موسسه، خدماتی همچون تامین هزینه دارو و درمان، ارائه خدمات جانبی و حمایتی به بیش از یازده هزار بیمار تحت پوشش، تجهیز مراکز درمانی-دانشگاهی فعال در حوزه سرطان، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی، آموزشی، اطلاع­رسانی، پیشگیری و تشخیص زودهنگام بیماری سرطان را در کارنامه خود ثبت کرده است و تاکنون با برخورداری از یکی از بزرگترین گروه­های داوطلبان علاقمند، همواره از پیشتازان حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بوده است.

این موسسه تاکنون موفق به برگزاری بازارهای خیریه‌ متعددی شده است که می‌توان به بازارهای خیریه در نمایشگاه بین‌المللی تهران، مجموعه ورزشی انقلاب و بازارچه‌های غذا واقع در مجتمع سپید، مجتمع فرهنگی ورزشی تلاش در خردادماه۹۱، جشنواره نوروزی در اسفندماه۹۲، جشنواره ‌پاییزی در مهرماه۹۴ و جشنواره نوروزی در بهمن ماه ۹۶ اشاره نمود.

موسسه خیریه بهنام دهش پور در نظر دارد در سال ۱۳۹۶ نیز، همانند سالیان گذشته جشنواره نوروزی خود را با همکاری مجتمع فرهنگی ورزشی تلاش در مکانی بسیار زیبا و مدرن، در فضایی بالغ بر هزارمتر و تعداد حدوداً ۱۵,۰۰۰ نفر بازدیدکننده برگزار نماید.

پیش ثبت نام غرفه جشنواره نوروزی
  1. شادی قاجاریه                     ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۸۴
  2. مینا توکلی                          ۰۹۲۱۹۵۶۶۰۱۵
  3. دفتر موسسه خیریه بهنام دهش پور ۲۲۲۰۸۷۹۷ و ۷۵۴۰۹ (داخلی ۲۴۲) تماس حاصل فرمائید.
امید است با یاری شما نیکوکاران بتوانیم در تامین هزینه‌های بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه خیریه بهنام دهش پور قدم برداریم.
 
با تشکر
ستاد برگزاری جشنواره نوروزی
موسسه خیریه بهنام دهش پور

مطالب مرتبط

درخواست

ویدیوی پیشنهادی خیریه

خیریه بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست | هر دوشنبه،یک هدف


شماره حساب های خیریه

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

انتشارات خیریه

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797