× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی رویا، بانوی ۴۹ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

جشن شب چله(یلدای ۱۳۹۶)

جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پور

برگزاری جشن به مناسبت‌های مختلف بهانه‌ای است برای دورهم بودن، بالابردن انگیزه، خودباوری و امید به بهبودی در بیماران مبتلا به سرطان.

امسال نیز به رسم سال‌های گذشته و با توجه به رفاه حال بیماران، این جشن را در واحدهای مختلف برگزار کردیم. اینجا امید جریان دارد …

جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پور

نقاهتگاه
در نقاهتگاه موسسه خیریه بهنام دهش‌پور به پیشواز یلدا رفتیم. جشنی به پا بود از جنس عشق و شادی، از حس مهر و یکرنگی به مناسبت شب یلدا بیماران و همراهان آن‌ها، داوطلبان همیشه همراه نقاهتگاه و گروه بهبودیافته‌ها دورهم جمع شدند و ساعات خوشی را در کنار هم رقم زدند. داوطلبان بهبودیافته چندین تصنیف را همراه با بیماران خواندند. در کنار شاهنامه‌خوانی و اجرای نمایش از چندین داستان شاهنامه، موسیقی سنتی گروهی توسط نوازندگان داوطلب اجرا شد.
جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پوربه رسم سنت همیشگی در شب چله و به نیت سلامتی برای همه بیماران تفألی به دیوان حضرت حافظ زده شد و با خواندن فال حاضران، فضای گرم و دلنشینی به وجود آمد. یکی از اتفاق‌های خوب این مراسم حضور چندین دانش آموز از یکی از مدارس آلمانی زبان، خواندن سرود توسط آن‌ها برای حاضرین و اهدای هدیه‌های نقدی آنها برای حمایت از بیماران مبتلا به سرطان و تامین هزینه دارو و درمان بیماران بود. ماحصل این جشن کوچک اما پربار، لبخندهایی بود که بر دل بیماران و همراهانشان نشست و دل شاد و پرامیدشان برای ادامه راه درمان.
جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پور
بخش رادیوتراپی و انکولوژی بیمارستان شهدا
چهارشنبه شب با همراهی همیشگی گروه داوطلبان پر انرژی و گروه بهبودیافتگان باز هم در کنار بیماران بودیم تا شبی خاطره‌انگیز را در بخش آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش در کنار هم رقم بزنیم و آغاز فصلی نورانی و پر امید را در زندگی به یکدیگر نوید دهیم.
جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پور
 این مراسم با مشارکت و نوازندگی موسیقی سنتی بیماران هنرمند، اجرای چندین تصنیف زیبا توسط بهبودیافتگان و همکاری و اجرای موسیقی شاد توسط گروه داوطلبان جوان موسسه و حافظ خوانی بیماران و بهبودیافتگان برگزار شد.
هم‌چنین در کنار برگزاری این مراسم در سالن کنفرانس، بیماران بخش بستری که امکان حضور در این مراسم را نداشتند تنها نبودند. داوطلبان همراه با پکیج‌های شب یلدا به تمام اتاق‌های بستری رفتند و از نزدیک شب یلدا را به این عزیزان تبریک گفتند.
جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پور
بیمارستان امام حسین (ع)
در آخرین روز پاییز، داوطلبان موسسه خیریه بهنام دهش‌پور باز هم برای تبریک شب یلدا و نوید فصلی روشن و پر امید در بیمارستان امام حسین (ع) حضور داشتند. در این روز از تمام بیماران و همراهان آن‌ها در اتاق های بستری آنکولوژی و بخش اطفال دیدن کردند و پکیج‌های شب یلدا بین بیماران توزیع شد.
جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پور
کتابخانه کودکان(پردیس سینمایی قلهک و بخش اطفال بیمارستان شهدا)
امسال با ۸۰ فرشته کوچک خانواده بهنام دهش‌پور و همراهانشان به مناسبت شب یلدا در پردیس سینمایی قلهک دورهم جمع شدیم و جشن گرفتیم. جشنی که پر از شادی بود و انرژی، پر از مهر و دوستی. در این جشن کودکان بعد از اجرای موسیقی و شعرخوانی، به تماشای کارتون محبوبشان” مینیونز” با دوبله همزمان همکاران خوبمان از «گروه دوبله تهران» نشستند.
جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پور
در پایان مراسم لوح‌های تقدیر توسط مهراب و سایه دو کودک بهبودیافته عزیزمان به این گروه اهدا شد. این مراسم با تقدیم بسته‌های هدیه رنگارنگ و لبخندهایی که به رنگ عشق و امید بر لبان کودکانمان نشست، بدرقه شدند.
جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پور
داوطلبان خوب کتابخانه کودکان اما از بخش اطفال بیمارستان شهدا نیز غافل نشدند و با برگزاری یک مراسم شاد دیگر همراه با شعرخوانی و اجرای موسیقی، پذیرایی با کیک و آجیل و اهدای هدایای رنگی ساعات شادی را برای این فرشته‌ها رقم زدند.
جشن شب چله(یلدای 1396) موسسه خیریه بهنام دهش پور
صمیمانه از همکاری خوب مدیریت پردیس سینمایی قلهک و همچنین «گروه دوبله تهران» به سرپرستی آقای «هومن خیاط» و همه عزیزانی که در این روز همکار و همیار ما بودند سپاسگزاریم. با آرزوی سلامتی و شادی بی پایان برای همه کودکان دنیا

 

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir