× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی محمد جوانی ۲۵ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

حضور ستارگان در موسسه

حضور ستارگان در موسسه موسسه خیریه بهنام دهش پور

حضور ستارگان در موسسه

به گزارش خبرگزاری فارس، جمعی از خیّران با حضور در موسسه خیریه بهنام دهش‌پور ضمن مذاکره با مدیران و مقامات این سازمان مردم‌نهاد و اهدای نذورات خیریه خود به این واحد مردمی، درباره نحوه کمک‌رسانی و اقدامات خیر مشترک و متقابل از بخش آنکولوژی وکتاب‌خانه کودکان مبتلا به سرطان نیز بازدید کردند.

این جمع از خیّرین در فضایی صمیمانه و به دور از تکلف‌های اداری و رسمی وارد محیط مردمی و صمیمی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور شدند و از همان ابتدا صمیمیت دو طرف روی هم منطبق شد و مثل خیلی از جلسات و هم‌اندیشی‌ها نیازی به گفت‌و‌گوی زبانی حس نمی‌شد. همهمه دل‌ها بود و حرف‌های مگو به مدد “بهنام” بر لوح دل‌ها می‌نشست.

حضور ستارگان در موسسه موسسه خیریه بهنام دهش پور

مشکلات کم نیست، درد و رنج ناشی از نافرمانی سلول‌ها تا جان بیماران رخنه می‌کند و درد فقر و دلهره تجربه یک غم بزرگ والدین کودکان مبتلا به سرطان را آزار می‌دهد اما خدا را شکر که مردم همیشه هستند، مثل یک کوه مثل یک تکیه‌گاه همیشگی و سرشار از آرامش. خیّرینی با قلب مطمئن که اجازه نمی‌دهند هم‌وطن آنها جز توکل برخدا و تلاش برای حفظ آرامش، کار دیگر انجام دهد. اینجا، بیمارستان شهدای تجریش، موسسه خیریه بهنام دهش‌پور است، جایی که برای درمان سرطان بدون توجه به ملیت، سن یا نوع بیمه، تمکن یا عدم تمکن مالی، درمان از نقطه صفر تا صد بدون هیچ هزینه‌ای پیش می‌رود و به مدد خیّرین برای سبد غذایی، تحصیل سایر فرزندان خانواده مراجعه کننده، غربالگری، پیشگیری، ایفای نقش اجتماعی، ورزش و سلامت، فرهنگ و انسانیت، با همه توان تلاش می‌شود.

حضور ستارگان در موسسه موسسه خیریه بهنام دهش پور

ورود حمید استیلی مثل خیلی از ستارگان دنیای ورزش و هنر به بیمارستان شهدای تجریش و ساختمان موسسه خیریه بهنام دهش‌پور با لبخندهایی همراه بود که بر لب پدران خسته و گاهی ناامید داخل حیاط می‌نشست. با او عکس یادگاری گرفتند و به پیغام گرم این قهرمان پیشکسوت دلگرم شدند.

دکتر نتاج، مدیرعامل بانک قوامین از دیگر خیّرینی بود که در این هیات وارد میعادگاه هزاران داوطلب عاشق شد تا از نزدیک تماشاگر فداکاری‌های مادران بهنام، جوانان داوطلب و ده‌ها “بهنام دهش‌پور” باشد. آقای احمدی از دیگر خیّرین به نام شهر نیز در این جلسه حضور یافتند و مقرر شد بخشی از مشکلات عدیده بر سر راه  پیشگیری و درمان با مساعدت این نمایندگان مردم حل شود.

حضور ستارگان در موسسه موسسه خیریه بهنام دهش پور

آقای الیاسی از دیگر خیّران دلسوز این جمع عاشق در بخشی از این هم‌اندیشی صمیمانه، به دست سرنوشت و تقدیر الهی اشاره کرد و گفت: امروز روزی ما بوده که اینجا باشیم، هر کاری از دست ما و دوستان هنرمند و فوتبالیست بر آید مثل گذشته دریغ نخواهیم کرد و بیش از گذشته به رفع درد مردم و پیشگیری از سرطان کمک می‌کنیم.

حضور حمید استیلی، خیّر و نیکوکار قدیمی که چه در زمان بازیگری و چه اکنون مشوق سایر دوستان و جمع یارانش به کار خیر بوده در بخش کودکان مبتلا به سرطان نیز هر چند اشکی گوشه چشم میهمانان نشاند اما بر صفای جمع و صیقلی دل‌های خیّران افزود.

حضور ستارگان در موسسه موسسه خیریه بهنام دهش پور

به امید شفای بیماران و ریشه کن شدن سرطان و سلامتی نوع بشر بر روی زمین.

 

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir