× بستن منو

خدایا تو بر کار خیرم بدار

خدایا تو بر کار خیرم بدار

خدایا تو بر کار خیرم بدار :

خدیجه اعتماد مقدم یکی از فرشته­ های زمینی است. بیماری بهبود یافته که امروز در قامت یک داوطلب نیکوکار خیریه بهنام دهش‌‌‌پور را یاری می ­دهد. او در طول هفته با چهره­ای خندان و روحیه‌ای سرشار از مهر و انسان­ دوستی در واحد تغذیه رایگان همراه با سایر داوطلبان این واحد با توزیع صبحانه و میان وعده در سالن انتظار بخش رادیوتراپی آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش فعالیت می‌کند. در حالی که در راهرو با عصای خود آرام قدم بر‌می­ دارد با همه بیماران، همراهان ایشان، داوطلبان و کارکنان بخش و خیریه خوش­ وبش می‌کند و به آنها برای روحیه خوب­شان آفرین می‌گوید، گاه­گداری، هم ­صحبت چشم‌های نگران مراجعه کنندگان می‌شود و با کلام مهربخش خود به ایشان آرامش می‌دهد.

می‌گوید دوست دارم همه بدانند هر روز که می‌بینم بیماری بهبود پیدا کرده است خداوند را شاکر می‌شوم از این که خیریه‌ای با نام بهنام دهش­ پور وجود دارد تا حامی بیماران مبتلا به سرطان باشد و آنها را در مسیر رسیدن به بهبودی کامل کمک کند.

شما نیز می‌توانید با تکمیل فرم داوطلبی از طریق وب سایت موسسه، ما را در مسیر خدمت بهتر به بیماران و خانواده ایشان و ترویج این روحیه و احساس خوب یاری کنید.

هم چنین میتوانید با تکمیل فرم حامیان در وبسایت موسسه، همیار ما باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها
درخواست

اینستاگرام

حمایت از بیماران

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست


شماره حساب های موسسه

کمک نقدی: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9951-2470

حمایت با تلفن همراه

#18*7*733*

تابلو تسلیت: بانک ملی

شماره کارت:

6037-9911-9952-7445

موسسه های همکار

resane

مشارکت داروهای گران قیمت

حامی رسانه ای

resane
ecco
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 22718083
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور (دفتر مرکزی)
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • فاکس : 22208797