× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی سهیلا مادری ۴۴ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

خدمات حمایتی در مردادماه ١٣٩۶

خدا را شاکریم که جلسات حمایتی بهداشت روان برای بیماران تحت پوشش موسسه خیریه بهنام دهش پور و خانواده های آنان که در سال جاری آغاز شده، با استقبال خوب بیماران و خانواده آنها همراه شده است.
این جلسات در قالب برنامه های ثابت و مدون در دو محل “بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدا” و “نقاهتگاه موسسه خیریه بهنام دهش پور” در حال برگزاری است.
موسسه خیریه بهنام دهش پور

بخش رادیوتراپی و آنکولوژی:
١- کانتر اطلاع رسانی در ورودی بخش: داوطلبان روانشناس برای بالابردن آگاهی در مورد بیماری سرطان، همدلی با بیماران، مشاوره فردی، اطلاع رسانی در مورد کارگاه ها و گروه درمانی، پاسخگویی و راهنمایی مراجعین هر روز در طبقه همکف سالن رادیوتراپی و آنکولوژی حضور دارند.
٢- بخش آنکولوژی: روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه داوطلبان روانشناس و بهبودیافته با هدف بالا بردن روحیه خوب در بیماران و افزایش روند بهبودی آن ها، با حضور گرم و حرفه ای شان، امید به درمان و زندگی را در بیماران افزایش داده اند.موسسه خیریه بهنام دهش پور
٣-کتابخانه کودکان: روز های سه شنبه هر هفته یک روانشناس داوطلب در جهت برقراری ارتباط موثر با کودکان و انجام مشاوره فردی در کتابخانه حضور دارد.
نقاهتگاه:
١- جلسات گروه‌درمانی صبح روزهای دوشنبه و عصر سه شنبه هر هفته با حضور متخصصین روانشناس (با محورهای ذهن‌آگاهی، دید مثبت‌گرا، شفقت درمانی و هنردرمانی) برگزار می‌شود.
٢- موسیقی درمانی، هنردرمانی(بافتنی و قلاب بافی)، شاهنامه خوانی،گپ و گفتگو، بازی و سرگرمی، خوراکی( صرف میوه و آش دور حوض به سبک قدیمی) از روز شنبه تا سه شنبه باحضور داوطلبان بهبودیافته و قدیمی در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

٣- کلاس سوپرویژن: جلساتی به صورت ماهانه و به شکل حرفه ای برای داوطلبان روان شناس و گروه بهبودیافته ها تشکیل می شود که در راستای آموزش تکنیک های حرفه ای در خصوص مشکلات و مسایلی است که این افراد در کار با آن مواجه هستند، انتقادات و پیشنهادات بررسی می شود و راهکارهای موثری برای اینکه بتوانیم با یک تیم حرفه ای کار کنیم ارائه می شود.
موسسه خیریه بهنام دهش پور
۴- مشاوره فردی: دو گروه مشاوران متخصص روانشناس که شامل مشاوران داوطلب و مشاورانی که پرسنل موسسه هستند برای بیماران و همراهان آنان جلسات مشاوره فردی را به صورت رایگان برگزار می کنند. این جلسات علاوه بر نقاهتگاه در بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدا و بیمارستان امام حسین (ع) نیز برگزار می شود.
کارگاه های آموزشی
در ماه مرداد دو کارگاه آموزشی در سالن آمفی تئاتر بیمارستان شهدای تجریش برگزار شد.
کارگاه «سبک زندگی سالم در پیشگیری و درمان سرطان» با سخنرانی دکتر ثریا سلمانیان( آنکولوژیست و رادیوتراپیست) و خانم غزل خزایی(روانشناس) برگزار شد. این کارگاه باحضور پزشکان، روانشناسان، بهبودیافته ها و بیماران با محوریت افزایش و ارتقا دانش در پیشگیری همه جانبه از سرطان در یک زندگی سالم ارائه شد.
کارگاه «ارتباط موثر» برای کارکنان واحد مالی موسسه خیریه بهنام دهش پور در ٢جلسه برگزار شد. هدف از برگزاری این کارگاه کاهش فرسودگی شغلی و ارتقای راندمان کاری کارکنان است.
شما عزیزان می‌توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و یا نیاز به راهنمایی در ارتباط با خدمات حمایتی موسسه خیریه بهنام دهش پور با شماره تلفن ٣-٢٢٧١٨٠٨٢ داخلی ١٠۵، ١٠٨ و ١١٢ در طول ساعات اداری (٨ الی ١۵) تماس حاصل نمایید. با آرزوی بهبودی همه بیماران

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir