سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

نمایشگاه خط‌ نقاشی

۲۵ تير ماه نمايشگاه خط‌ نقاشی دو استاد گرانقدر‌ عرصه هنر «احمد آريامنش» و «احمد محمدپور» به مدت يک هفته در نگارخانه بهنام برگزار مي‌شود.

احمد آريامنش، استاد انجمن خوشنويسان ايران در سال ۱۳۴۷ هجري شمسي، در شهر همدان ديده به جهان گشود. او که بنيانگذار اولين خط ايراني پس از گذر پنج قرن از خلق آخرين سبک شناخته شده خط ايراني است، خط زيباي کرشمه را در سال ۱۳۷۱ و خط سفير را در سال ۱۳۸۵ به جامعه هنري ايران و جهان ارائه کرد.
آثار استاد احمد آريامنش، در دو سبک سنتي و مدرن خلق شده است. در آثار سنتي استاد، آن‌چنان هنر اصيل خط ايراني جلوه‌گر مي‌شود که گويي نواي دلنشين تار به شيوه خط، بر بينندگان نمايان مي‌شود. آثار مدرن استاد بيانگر نگاه استاد به ارتباط بين ناشناخته‌هاي اين جهان و حالات انساني است. خود او مي‌گويد:
«گاهي عميق‌ترين معنا‌ها از دل ساده‌ترين حالات و لحظه‌هاي آدمي بيدار مي‌شود.»

هنرمند­معاصر، احمد محمد‌پور نيز متولد۱۳۴۴ فارغ التحصيل انجمن خوشنويسان ايران در سال 1365 است. او که داراي نشان درجه يک هنري از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و تاکنون نمايشگاه‌هاي گروهي و انفرادي بسياري را در داخل و خارج از کشور برگزار کرده است، اين بار ميهمان موسسه خيريه بهنام دهش‌پور خواهد بود. او در زمينه هنر خط نقاشي، بينشي متمايز از ديگر هنرمندان داشته است که همين امر باعث مي‌شود نقش‌هاي او از ژرفاي دل باشد و لاجرم نيز بردل نشيند.

بخشي از عوايد حاصل از اين نمايشگاه صرف تأمين هزينه دارو و درمان بيماران مبتلا به سرطان خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید