سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

داوطلب باشیم

داوطلب باشیم :

بهبود اوضاع جهان امروز نیازمند مشارکت و عزم همه افراد و سازمانهای ملی و بین المللی چه دولتی و غیردولتی است. نیروی انسانی به عنوان مهمترین عامل توسعه و تغییر در این فرآیند نقش مهمی را ایفا میکند. کمبود منابع مالی شاید عاملی باشد برای تاخیر در اقدام و اینجا است که واژه داوطلب معنا پیدا میکند.

در سال 1985 سازمان ملل متحد روز پنجم دسامبر مصادف با 14 آذر را به نام روز جهانی داوطلب نام گذاری نمود. و در ۱۷ دسامبر همان سال و با تصويب مجمع عمومي سازمان ملل اين روز به منظور توسعه اقتصادي و اجتماعي كشورها تصویب شد. از آن زمان تاكنون سازمان ملل، دولت‌ها و سازمانهای جامعه مدنی در این روز به روشهای گوناگون از زحمات داوطلبانی که بدون چشم داشت مالی و تنها با هدف خدمت به جامعه و بشریت در زمینه های مختلف در برنامه های کوچک و بزرگ مشارکت داشته اند قدردانی میکنند.

کار داوطلبانه در اکثر کشورهای جهان از بازوهای اجرایی در فعالیت های هر سازمان مردم نهاد (NGO) به حساب می آید. داوطلبان میتوانند براساس علاقمندی و توان خود و با شناسایی سازمانهای خدمت رسان براساس اهداف و سیاستهای آن نهادها در زمینه های مختلف حامی و یاریگر آحاد جامعه و بشریت باشند.

اعضای هیات امناء، هیات مدیره و مدیریت موسسه خیریه بهنام دهش پور، ضمن قدردانی از زحمات کلیه داوطلبان و خیرین همراه و یاریگر طی بیست سال فعالیت این موسسه خیریه با آرزوی سلامتی و موفقیت برای ایشان این روز را به تمام داوطلبان شادباش می گوید.

دیدگاهتان را بنویسید