× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی محسن، پدری ۴۲ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

دعوت به میهمانی افطار ۱۳۹۸ – رمضان ۱۴۴۰

موسسه خیریه بهنام دهش پور امسال نیز همچون سالهای گذشته، به یاری خدا و با همت حامیان و نیکوکاران، مراسم افطار سالیانه را برگزار می کند.

عواید حاصل از این مراسم که مقرر است جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ در «تالار آینه مجموعه پارک رویال شریعتی» برگزار شود، صرف تامین بخشی از هزینه­های دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه خواهد شد. همچنین به منظور حمایت از آسیب­دیدگان سیل نوروز ۹۸، تمام عواید حاصل از فروش بلیطهای ورودی مراسم افطار برای بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه خیریه بهنام دهش پور در مناطق آسیب دیده از سیل اختصاص خواهد یافت.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

محل برگزاری مراسم افطاری امسال در تالار آینه واقع در «مجموعه پاک رویال شریعتی» می باشد که این فضا و پذیرایی آن به صورت رایگان به موسسه خیریه بهنام دهش پور اهدا شده است و مراتب قدردانی ویژه خود را همراه با آرزوی موفقیت روزافزون تقدیم مدیریت محترم مجموعه خوش نام پارک رویال تقدیم می­داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه بلیط ورودی مراسم افطار طی ساعات اداری (۸تا۱۶) با دفتر موسسه (۹۱۰۰۹۹۰۰داخلی ۱۰۱ یا ۱۱۴) تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید بلیط ورودی را به صورت اینترنتی نیز با لینک درج شده در پایین صفحه اصلی وب سایت موسسه تهیه نمایید.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

از مولودی تا مراسم افطار

تاریخچه برگزاری مراسم افطار در موسسه خیریه بهنام دهش­پور قدمتی بیست ساله دارد.این مراسم در سالهای ابتدایی تاسیس موسسه یعنی سالهای ۷۵ به بعد به شکل مراسم مولودی­خوانی در منزل خانواده دهش­پور به صورت خصوصی برای بانوان همراه و آشنا با موسسه تازه تاسیس برگزار میشد. در پی استقبال همراهان و حامیان موسسه، این مراسم به صورت رسمی و گسترده تر با هدف تامین کمک هزینه درمان بیماران از ماه رمضان سال۱۳۸۴در باشگاه بانک سپه و در ادامه طی سالهای ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۷در تالار همایشهای امام علی واقع در مجموعه دانشگاه شهید بهشتی، باشگاه فرمانیه، باشگاه دیپلماتیک و تالار آجودانیه برگزار شد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

لیلی رضایی، مدیر عامل موسسه خیریه بهنام دهش پور، مراسم افطار و جشنواره نوروزی را دو نماد بارز از فعالیتهای تامین منابع مالی موسسه و معرفی کننده خدمات و اهداف موسسه به جامعه عنوان می کند. کمکهای فردی و گروهی مانند جویبارهای روان هستند و عواید این برنامه ها به طور کامل به درمان بیماران تحت پوشش موسسه تعلق می گیرد. به گفته خانم رضایی، هدف از برگزاری این مراسم علاوه بر تامین بخشی از کمک هزینه دارو و درمان، فرصتی برای معرفی گسترده تر فعالیت ها و اقدامات موسسه و توسعه گسترده حمایتی خیرین و حامیان موسسه از بیماران تحت پوشش است.

موسسه خیریه بهنام دهش پور

شما نیز می‌توانید با اکرام و بخشش خود دستی باشید یاریگر بیماران مبتلا به سرطان و با خرید بلیط مراسم افطار امسال، در تحقق هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان تحت پوشش موسسه خیریه بهنام دهش پور و بیماران آسیب دیده از سیل، همراه و همیار ما باشید. دعای خیر بیماران بدرقه راهتان

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir