× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی عزیزه جوانی ۲۸ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور

برانگیختن امید به زندگی و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بدون محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و مرحله بیماری سرطان و مشارکت در برنامه جامع ملی کنترل سرطان

روز جهانی پناهنده

روز پناهنده موسسه خیریه بهنام دهش پور
هر ساله در جهان روز بیستم ماه ژوئن برابر با سی خردادماه بهانه‌ای است برای گرامیداشت شجاعت و پایداری میلیون‌ها پناهنده‌ای که به دلایل مختلف مجبور به ترک وطن خود شده اند ،این روز «روز جهانی پناهنده» نامگذاری شده و فرصتی است برای جامعه جهانی تا بشردوستی و حمایت خود از این افراد را نشان دهد .

به مناسبت روز پناهنده، موسسات خیریه و سازمان‌های بین المللی با شعار «همراه هم برای پناهندگان می‌ایستیم» در روز دوشنبه ۲۹ خرداد در باغ نگارستان ، دور هم جمع شدند و به معرفی خدمات خود به این گروه از جامعه پرداختند.

روز پناهنده موسسه خیریه بهنام دهش پور

موسسه خیریه بهنام دهش‌پور نیز طی دو‌دهه فعالیت بدون هیچ‌گونه محدودیت سن، ملیت، مذهب، جنسیت، نوع و‌مرحله بیماری سرطان اقدام به ارائه خدمات حمایتی و درمانی به بیماران‌ مبتلا به سرطان نموده است و در این مسیر از کلیه نیکوکاران، حامیان و‌ سازمان‌های همکار که با موسسه همگام بوده‌اند سپاسگزاری و قدردانی می‌نماید.

روز پناهنده موسسه خیریه بهنام دهش پور

یکی از اقدامات مثبت صورت پذیرفته شده در سال ۲۰۱۷ تمدید مجدد بیمه سلامت پناهندگان ساکن در ج. ا. ایران طی تفاهم‌نامه سه جانبه کمیساریا، اداره کل امور اتباع و‌مهاجرین خارجی وزارت کشور و سازمان بیمه سلامت ایران  طی همکاری با وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی بوده و پناهندگان دارای کارت آمایش معتبر می‌توانند با پرداخت ماهانه مبلغی مشخص طی دوازده ماه از خدمات بیمه سلامت بهره‌مند گردند و همگی امیدوار به ادامه این طرح طی سال‌های آتی خواهیم  بود.
آروزی مان این است که روزی صلح و دوستی در دنیا برقرار گردد و پناهندگان به موطن خود بازگردند و در آرامش و امنیت زندگی کنند.
روز پناهنده موسسه خیریه بهنام دهش پور
روز پناهنده موسسه خیریه بهنام دهش پور

مطالب مرتبط

انتشارات خیریه

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22702040
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : 75409 | 22208797
  • تلفن : 91009900
  • فاکس : 22208797

نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۷۹ با ما مطرح کنید.

Email : info[AT]behnamcharity.org.ir