× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی محسن، پدری ۴۲ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

سوده، جوان ۲۷ ساله

سوده، جوان 27 ساله،جوان 27 ساله،جوان 27 ساله موسسه خیریه بهنام دهش پور

 سوده، جوان ۲۷ ساله ای که از سال ۱۳۸۵ مبتلا  به سرطان هوچکین می باشد.  ایشان براساس تجویز پزشک معالج  در سال گذشته ۱۰ نوبت داروی Adcetris استفاده نموده اند که مجموع کمک و حمایت های موسسه به ایشان تاکنون مبلغ ۸۰۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال بوده است و مجددا طبق نظر پزشک نیاز به مصرف دارو Adcetris برای ۶ نوبت دیگر ( هر نوبت دو ویال) دارد و  هزینه هر نوبت خرید دارو معادل ۳۴۰ میلیون ریال می باشد.

 بیمار به همراه خانواده خود زندگی میکند و به دلیل طولانی شدن دوره درمان در تامین هزینه های درمان دچار مشکلات مالی می باشند . با هزینه شخصی و حمایت سایر موسسات خیریه از جمله پیام سید محمد رضوی ، سمر و جمعیت دانشجویی قطره  توانسته اند تاکنون بخشی از هزینه خرید و تزریق دارو خود را برای این نوبت تامین نمایند ولی برای ادامه این مسیر نیازمند حمایت و همیاری شما نیکوکاران گرامی هستند.

کمک کنم الان موسسه خیریه بهنام دهش پور

این فراخوان به منظور تامین بخشی از هزینه داروی گران قیمت و خارج از حمایت بیمه او برای  این نوبت  به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال به حضور شما نیکوکاران گرامی اعلام می شود.

همچنین شایان ذکر است که سوده همچنان برای ادامه درمان و نوبت های باقیمانده نیاز به  حمایت و مساعدت ما و سایر موسسات و شما خیرین عزیز دارد.

 بدینوسیله از شما خیرین و نیکوکاران گرامی برای همراهی در تامین هزینه داروی گرانقیمت بیمار دعوت می شود. شما می توانید از طریق اپلیکیشن بهنام و یا وب سایت موسسه در این فراخوان همراه شوید. همچنین می توانید در طول ساعات اداری (۸ الی ۱۵) با شماره تماس۲۲۷۱۸۰۸۲ داخلی ۱۰۵ یا ۱۱۲ و یا با شماره سازمانی ۰۹۲۱۹۵۶۵۹۹۶ تماس حاصل نمایید.

 ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست، بلکه همراهی و همدلی شما در کاهش نگرانی بیماران مبتلا به سرطان دنیایی ارزش دارد.

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir