× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی عقیق جوانی ۳۵ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

عید قربان

عید قربان موسسه خیریه بهنام دهش پور
عید قربان
حفظ سنت‌ها و آداب حسنه مثل نذر و بخشش، از جمله رسالت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد است.

 


 

سال‌هاست که موسسه خیریه بهنام دهش‌پور برای حفظ سنت‌های دیرینه‌ای چون اهدای نذورات هم‌وطنان خود در تلاش است تا از این امر در جهت حمایت از بیماران مبتلا به سرطان بهره ببرد.
واحد تغذیه رایگان موسسه خیریه بهنام دهش پور در سال‌های گذشته با حمایت و همراهی شما نیکوکاران و با حفظ کرامت انسانی ، با توزیع روزانه بسته‌های تغذیه در بخش رادیوتراپی و آنکولوژی بیمارستان شهدای تجریش و توزیع سه وعده خوراک روزانه و میان‌وعده در نقاهتگاه موسسه تلاش کرده است تا با تأمین تغذیه سالم طبق توصیه‌های متخصصین، در روند درمان بیماران، یاریگر باشد.
عید سعید قربان هر ساله بهانه‌ای است تا مبالغ اهدایی نذورات شما نیک‌اندیشان صرف تامین تغذیه رایگان و سالم برای این عزیزان شود.
عید قربان موسسه خیریه بهنام دهش پور

عید قربان موسسه خیریه بهنام دهش پور
یامی‌توانید از روش‌های زیر نذورات خود را پرداخت نمایید:

۱-  واریز به کارت بانک ملت ۶۱۰۴۳۳۷۹۰۴۲۸۹۴۹۱

شماره حساب بانک ملت ۳۳۱۱۲۳۶۷۴۱

۲-  اپلیکیشن بهنام

برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد خدمات حمایتی موسسه خیریه بهنام دهش پور با شماره تلفن ٣-٢٢٧١٨٠٨٢ داخلی ١٠۵، ١٠٨ و ١١٢ در طول ساعات اداری (٨ الی ۱۶) تماس حاصل نمایید.

دعای خیر بیماران بدرقه راهتان


کلماتی که جستجو میشود برای عید قربان : تبریک عید قربان ، تاریخ عید قربان ۱۳۹۷، عید قربان ، عید قربان امسال ، عید قربان تاریخ ، عید قربان مبارک ،  عید قربان چیست

عید قُربان (به عربی: عِید الأضحیٰ یا عید نحر) به روز دهم ماه قمری ذی‌الحجه گفته می‌شود که از گرامی‌ترین عیدهای مسلمانان است و به یاد ابراهیم و فرزندش، اسماعیل، توسط بسیاری از مسلمانان جشن گرفته می‌شود.

عید قربان که از جمله تعطیلات رسمی مسلمانان است، از یک تا چهار روز جشن گرفته می‌شود و در طی آن مردم با پوشیدن بهترین پوشاک خود، پس از انجام عبادات، به دید و بازدید و جشن و سرور می‌پردازند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد

ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir