× بستن منو
مشارکت در هزینه درمانی محسن، پدری ۴۲ ساله
ماموریت سازمانی موسسه

خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

مسئولیت اجتماعی ما

مسئولیت اجتماعی،مسئولیت اجتماعی 2،مسئولیت اجتماعی 3 موسسه خیریه بهنام دهش پور

مسئولیت اجتماعی سازمان ها (Corporate Social Responsibility)، مجموعه وظایف و تعهداتی است که سازمان های بخش خصوصی در راستای حفظ، مراقبت و کمک به منافع عمومی جوامعی که در آن فعالیت دارند انجام میدهند. این حمایتها میتواند به اشکال مختلف چون: اعطای هزینه طرح های عمرانی و توسعه ای، کمک هزینه های تحصیلی، توزیع اقلام موردنیاز، حمایت از فعالیت های اقتصادی، اجتماعی و یا فرهنگی در راستای بهبود شرایط و افزایش سطح رفاه اجتماعی آن جوامع صورت میپذیرد.

موسسه خیریه بهنام دهش پور براساس رسالت سازمانی خود در حمایت از بیماران مبتلا به سرطان در جامعه، علاوه بر یاری رسانی مستقیم به این افراد و خانواده ایشان، با تکمیل و تجهیز بیمارستانها و مراکز دانشگاهی – آموزشی که به دلایل متعدد همچون پذیرش انواع بیمه، نرخ پایین تعرفه های درمانی و بعضاً رایگان حضور و فعالیت کادر علمی و مجرب از نظر اثربخشی و دسترسی به آنها برای بیماران راحت تر را در دستور کار خود قرار داده است. همچنین در اجرای فعالیت های مختلف اطلاع رسانی اعم از برگزاری کمپین های اطلاع رسانی، انتشار و توزیع بروشورهای آموزشی در جهت آشنایی آحاد جامعه با این بیماری و روشهای پیشگیری از آن، فعالیت های متنوعی را اجرا نموده است.

این اقدامات از طریق حمایت و مشارکت افراد حقیقی و یا سازمانهای مختلف اعم از غیردولتی، خصوصی، عمومی و دولتی در راستای پیشگیری، تشخیص زودهنگام و درمان بیماری مبتلا به سرطان اجرا گردیده که تاکنون نیز نقش بسزایی داشته است.

در این مسیر اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند در راستای مسئولیت اجتماعی و سازمانی خود موسسه خیریه بهنام دهش پور را از روشهای مختلف همچون: اعلام و حمایت مالی ماهانه از فعالیتهای عمومی و یا موضوعی موسسه از قبیل: تامین هزینه مورد نیاز دارو و درمان بیماران تحت پوشش موسسه، تامین هزینه تغذیه رایگان بیماران، تامین تجهیزات درمانی و مصرفی مورد نیاز موسسه، برآورده نمودن آرزوهای کودکان بیمار، حمایت از برنامه های توسعه‌ای و پروژه های عام المنفعه موسسه، استقرار و توزیع قلک بهنام در فضاها و در میان نیروهای تحت پوشش و یا سایر روشهای پیشنهادی در راستای ارائه خدمات آموزشی، اطلاع رسانی و حمایتی خود یاری نمایند.

در صورت تمایل خیرین و نیکوکاران گرامی میتوانند از طریق هماهنگی با واحد حامیان (۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۱۴۴) نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و تعریف نوع همکاری مورد نظر و حمایت از فعایتهای موسسه اقدام نمایند.

مطالب مرتبط

تماس با ما

شماره حساب های خیریه

پرداخت آنلاین

پرداخت با کارت های شتاب

کمک نقدی: بانک ملت

6104-3379-0428-9491

تابلو تسلیت: بانک ملی

6037-9911-9952-7445

حامیان-بانک سامان

6219-8610-0893-5396

حمایت با تلفن همراه

# 18*7*733*

موضوع منتخب خیریه

اپلیکیشن بهنام

حمایت از بیماران خیریه

ارزش مشارکت شما خیرین و نیکوکاران به میزان مبلغ کمک نیست
هر شنبه یک هدف درج خواهد شد


یک هدف جدید موجود است

درخواست

موسسه های همکار خیریه

موسسات همکار

حامی رسانه ای خیریه

حامیان رسانه ای
ecco
ecco
ecco
ecco
ecco
خیریه
logo-samandehi
ecco
  • تهران، میدان تجریش، بیمارستان شهدای تجریش، ساختمان شماره شش (بخش آنکولوژی رادیوتراپی)، طبقه دوم، موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰
  • فکس : ۲۲۷۰۲۰۴۰
  • تهران، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه غربی)، خیابان شهید جباریان (فروردین)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک 13- موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ | ۲۲۲۰۸۷۹۷
  • فکس : ۲۲۲۰۸۷۹۷ داخلی ۲۴۸
  • ساختمان مددکاری: تهران، بالاتر از میدان قدس، ابتدای خیابان دربند، پلاک ۱۳، طبقه اول، واحد مددکاری موسسه خیریه بهنام دهش پور
  • تلفن : ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۲


نیکوکار گرامی شما می توانید نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس ۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۴ با ما مطرح کنید.

Email : info@behnamcharity.org.ir