سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خیابان شریعتی،بالاتر از پل رومی، کوچه عاج ، پلاک ۷

نمایشگاه معاد

نمایشگاه آثار«سید محمد سید اردکانی» در«گالری چهار» به نمایش در می آید.

نمایشگاه آثار «سید محمد سید اردکانی» روز جمعه ۱۴دی ماه در«گالری چهار» آغاز به کار خواهد کرد. «معاد» نام نمایشگاه آثار این هنرمند است که حکایتی حقیقی و فلسفی می باشد و جلوه ای از قیامت (معاد) را در قالب هنر تجسمی به تصویر میکشد.

این نمایشگاه از آثار فلزی بر پایه تفسیری از حقیقت و باوری از معاد ترسیم شده است. ۱۴ اثر به نیت چهارده معصوم (ع) که بیانگر روایتی درین از معاد است. استفاده از فلز آهن برای ساخت این مجموعه، نمادی از استحکام و قدرت است که در مقابل قدرت خداوند متعال و نابود شدنی است.

در روز گشایش این نمایشگاه گروه هنری «مایم» نیز با اجرای پرفورمنس خود، بازدید کنندگان را با مضمون آثار و حال و هوای این نمایشگاه آشنا خواهند ساخت. لازم به ذکر است بخشی از عواید حاصل از این نمایشگاه صرف هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان موسسه خیریه بهنام دهش پور خواهد شد.

سید محمد سید اردکانی متولد ۱۳۶۳ در شهر تهران، دانش آموخته رشته معماری داخلی و طراحی از انگستان، نویسنده و پژوهشگر امور دینی و محقق امور فلسفی، هنری و تاریخی است. این هنرمند تاکنون در نمایشگاه های متعدد انفرادی و گروهی در داخل و خارج از کشور شرکت کرده است.

گشایش: جمعه ۱۴ دی ماه ساعت ۱۷-۲۱

بازدید از نمایشگاه: تا ۲۴ دیماه، ساعت ۹-۲۳

گالری چهار: خیابان شریعتی-نرسیده به سید خندان- کوچه اشراقی -شماره چهار

شماره تماس : ۸۸۵۱۱۳۹۰

دیدگاهتان را بنویسید